wygrałem aukcje na niemieckim ebayu i nic

krzysiu82
Użytkownik
wygrałem aukcje....na niemieckim ebayu...i pisze ze sprzedajacy skontaktuje sie z kupujacym... ja dla pewnosci wysłałem maila ze 3ygrałem auckej i nic... koles nie odpowiada juz od kilku dni co robic??

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

firmapl
Użytkownik
adk.tvp
Użytkownik
Witam Sprawdź jego dane personalne i skontaktuj się z nim telefonicznie, jak podał fałszywy nr. tel. to szkoda fatygi !! A oto jak to zrobić: aby zażądać informacji kontaktowych partnera handlowego należy wykonać następujące kroki: 1. Przejdź do witryny www.ebay.com 2. Kliknij na łącze "Advanced Search" w prawym górnym rogu dowolnej strony witryny eBay. 3. W kolumnie Search po lewej stronie kliknij łącze "Find Contact Information" 4. W polu "Enter User ID of member" wpisz nazwę użytkownika, którego danych kontaktowych szukasz. W polu poniżej numer aukcji/przedmiotu, następnie klikni Search. Tutaj pojawi się informacja z prośbą o zalogowanie. Następnie ukaże się strona "Request complete" co oznacza, że żądane dane osobowe, zostały wysłane na adres mailowy. Pozdrawiam adk.tvp
peterszlachta
Użytkownik
no i kolego możesz mu nadmuchac , ja też wylicytowałem franca nazywa się wiwimaus i do dziś czekam na podanie numeru konta gdzie mam wpłacić kasę , za pobraniem tez nie dostałem mimo że podałem do wysyłki adres w niemczech. Ebay to pojebany portal , daleko mu do Allegro. W komentażu nawet nie napiszesz o co chodzi bo ledwie starcza miejsca na pół zdania. pozdrowienia.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań