eBay
Odpowiedz
Użytkownik
jak robic zakupy na ebay uk bez adresu w UK
Hej, bardzo chcialabym kupwac na ebayu brytyjskiem. Wiem, ze czasami sie zgadzaja sprzedawcy wysylac do nas, ale czesto jestem w sytuacji, gdy znajduje dobra okazje i w krytycznym momencie okazuje sie, ze mam zablokowana mozliwosc licytacji. Czyli musze zalozyc konto na adres w UK, tak? Jak sobie radzicie, gdy jednak mieszkacie tu, w PL :smileyhappy: wpisujecie adres cioctki z anglii? :smileyvery-happy: Wielkie dzieki za info!
Inne odpowiedzi: 6
Użytkownik
Udzielono odpowiedzi
odpowiedź dla depka_seal
Ja jestem Polakiem mam konto założone na ebay pl i zrobiłem mase zakupów na UK i po co tu coś kombinowac.Polski login i hasło działa na wszystkich ebayach (można kupowac i sprzedawac za jego pomocą). Nie działa zdaje sie w Szwecji ale nie próbowałem.
Użytkownik
Udzielono odpowiedzi
odpowiedź dla depka_seal
depka_seal - może masz jakieś ostrzeżenia z ebaya za niezapacone aukcje i to jest powodem że nie możesz licytowac na aukcjach. Jest taka blokada nie zezwalająca na zakupy osobą które za x aukcji w x okresie nie zapłaciły za aukcje.To może ustawic sprzedawca (zablokowac takich licytantów)
Użytkownik
Udzielono odpowiedzi
odpowiedź dla depka_seal
abuquick, nie mam zadnych ostrzezen, zadnych negatywow rowniez kupilam juz sporo rzeczy w Anglii i to najczesciej w duzych ilosciach (po kilkanascie sztuk) chodzi mi o to, ze niektorzy sprzedawcy z Anglii moja automatycznie zaznaczona w formularzu wystawiania aukcji, wysylka TYLKO do Anglii i wtedy kupujacy zarejestrowani na adres Polski nie moga ich licytowac natknelam sie na to chodzac po ebayu angielskim, gdy odkrylam, ze wiele przedmiotow z opcja "wysylka: caly swiat" jest znacznie drozdza, niz te z wysylka tylko do Anglii. czyli moglabym kupowac interesujace mnie rzeczy taniej. jednak wielu sprzedawcow, zapytanych czy mogliby wyslac do Anglii, zgadza sie na to ale zapomninaja sciagnac te blokade i po prostu przez dzialanie systemu nie moge licytowac i wlasnie to chce jakos obejsc ale chyba nie ma innej opcji, tylko dodanie angielskiego adresu eh mimo wszystko dzieki za porady
shaver_poland
Użytkownik
Udzielono odpowiedzi
odpowiedź dla depka_seal
Czyli musze zalozyc konto na adres w UK, tak? Nie, na eBay.co.uk obowiązuje login oraz hasło z PL możesz owszem tam się zarejestrować, ale musisz posiadać adres angielski Jak sobie radzicie, gdy jednak mieszkacie tu, w PL :smileyhappy: wpisujecie adres cioctki z anglii? :smileyvery-happy: Nie, ja nie mam najmniejszych problemów z zakupami na brytyjskim ebay'u a kupuję tam i tylko tam
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Użytkownik
Udzielono odpowiedzi
odpowiedź dla depka_seal
Hej Shaver, skorzystalam z rady i zalogowalam sie na ebay uk, rzeczywiscie login z pl dziala :smileyhappy: jednak wciaz nie moge u czesci licytowac czyli pewnie chodzi o to, ze czesc sprzedawcow z UK ma zaznaczona opcje, ze wysylaja tylko do UK. zatem osoba zarejestrowana w Polsce nie moze u nich licytowac. nie wszyscy maja zaznaczona opcje, dlatego u czesci Anglikow mozemy kupowac. mnie interesuje jak sobie poradzic z ta opcja. Teraz mam inne pytanie mam normalne polskie konto, podpietego do niego paypala i zakladam sobie konto na adres angielski. Czy ten adres bedzie mi do czegos potrzebny, jakos weryfikowany? musi byc taki sam jak na moim koncie w paypalu? Zastanawiam sie czy moge po prostu podac adres rodziny z UK w rejestracji. Dzieki za odpowiedz! B_B
Użytkownik
Udzielono odpowiedzi
odpowiedź dla depka_seal
Witam. Mysle, ze po prostu w danych swojego konta musisz miec adres angielski. Obecnie mieszkam w Anglii i zeby cos tutaj kupic to musialem zmienic polski andres na aktualny angielski i wszystko bylo juz ok. :smileywink:
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay