Zaniżona opłata za przsyłkę.

Witajcie, nie wiem dlaczego , ale od jakiegoś czasu w obserwowanych mam zaniżoną opłatę pocztową w aukcjach zagranicznych. Cieszę się że zapłacę za przesyłkę ze Stanów $10, a tu niespodzianka, w aukcji wyraźnie napisane $ 34. To samo jest z aukcjami z Wielkiej Brytanii. Za przesyłkę perfum pokazuje mi się cena 3,50 funta, a w aukcji stoi jak byk 8,50. Co ciekawsze nie jest to także cena za przesyłkę lokalną, ponieważ z Anglii do Anglii jest koszt w tej aukcji 2,50. Ciekawostka taka. Co innego ma stronie obserwowanych, co innego w aukcji. Czy ktoś z Was zauważył to samo u siebie ? Pozdrawiam Wszystkich, Majka

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (6)

Odpowiedzi (6)

pytaj o calkowity koszt wysylki zanim zlozysz oferte. Jesli wydaje ci sie ze przeplacasz za wysylke mozesz odstapic od transakcji.
Sprzedawca, najprawdopodobniej, wprowadzil regule nadrzedna rzadzaca oplata za przesylke. Jesli jest nizsza niz na aukcji to zostala przyznana znizka, z jakiegos powodu (moze wysokosc ceny wylicytowanej). Szczegoly zna sprzedawca lub sa wyjasnione w szczegolach wysylki. Jesli nie zadowala cie to skontaktuj sie ze sprzedawca w tej sprawie.
no coz z tego co widze to problem pokazuje mi sie takze w innych serwisach oprocz chyba ebay.com...
Witam, Błąd ten jest także na moim koncie. Ucieszyłem się, że sprzedający dał fantastyczną promocję, wchodzę w stronę przedmiotu, a tu niespodzianka! Nie wiem czemu ebay nie chce tego poprawić, a trwa to już jakiś tydzień! Pozdrawiam!
Zauważyłem to samo od jakiegoś czasu. Na stronie "mój ebay" w aukcjach obserwowanych nie jest wyświetlany koszt wysyłki do Polski tylko najniższy koszt wysyłki do kraju z którego wystawiona jest aukcja. Nie chodzi tu o wprowadzanie w błąd przez sprzedającego. Jest to chyba jakiś błąd strony bo jeszcze niedawno wszystko było OK (tzn. podany był koszt wysyłki do Polski). Mam nadzieję, że to poprawią, bo bardzo wprowadza w błąd.
margo96-2008
Użytkownik
Witam, Ja również kupiłam perfumy 15 ml za 24 zł u angielskiego sprzedawcy. Na aukcji nie napisał, jaki jest koszt wysyłki, ale po wygranej aukcji dowiedziałam sie, że mam zapłacić 9 Funtów. Wczesniej kupiłam podobne perfumy u innego angielskiego sprzedawcy i przesyłka z Anglii do Polski kosztowała mnie 3,5 Funta. To jest po prostu nabijanie klientów w butelkę. margo96-2008
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań