Zły numer telefonu do weryfikacji

lukasz_dzielicki
Użytkownik
Witam dłuższy czas nie logowałem się i teraz ebay chce wysłać do mnie smsa do weryfikacji. Numer mam podany dobrze (6xx) xxxxxx ebay twierdzi że numer jest zły. Co można z tym zrobić? pozdrawiam Łukasz

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (11)

Odpowiedzi (11)

 w pierwsze pole początek nr  kom.   3 cyfry   np 599 a pozostałe 6 cyfr w drugie pole . Pozdrawiam 

techkmt
Użytkownik
Jeszcze jedno. Na forum jak widać udało mi się zalogować i to bez zmieniania numeru, zalogowałem się jednak dopiero za drugim razem. I ciekawostka, kolega korzysta z ebay.com i twierdzi, że przez tamtą stronę nigdy nie miał i nie ma takich problemów.
techkmt
Użytkownik
Żeby było śmieszniej, teraz mam wpisane obydwa pola ten sam numer tel.kom. i nijak się nie da żadnego usunąć bo... nie ma takiej opcji! Jak raz wpiszesz numer to możesz go tylko zmienić - paranoja!
ifex_pl
Użytkownik
Rozumiem, że udało Ci się i wiesz w jakim formacie to trzeba wpisać - więc się z nami tym podziel! >> >>nie prawda komórki również tylko trzeba próbować na >>wszystkie możliwe sposoby
nie prawda komórki również tylko trzeba próbować na wszystkie możliwe sposoby
barbasia73
Użytkownik
Jako główny numer akceptują chyba jedynie numery stacjonarne.
ifex_pl
Użytkownik
Co za shit! Mam dokładnie to samo. Napisałem do pomocy technicznej ebay, ale nie spieszą się z odpowiedzią. Jak by nie mozna było napisać na stronie w jakim formacie ma być wpisany ten nr w przypadku stacjonarnych i komórkowych. Pozdrawiam wszystkich w niedoli.
techkmt
Użytkownik
Mam dokładnie to samo. Ostatni raz logowałem się tydzień temu a wczoraj czy przedwczoraj wchodzę a system chce abym telefonicznie odblokował sobie konto bo ze względów bezpieczeństwa mi je przyblokowano bo nie logowałem się przez dłuższy czas. Klikam link aby system do mnie oddzwonił a tu info, że: "Podany numer jest nieprawidłowy lub jest używany przez zbyt wiele kont." Fakt, w pola podstawowy nr tel. i komórkowy mam wpisany ten sam tj. komórkowy. Jedyne co mogę wtedy zrobić to wejść w aktualizację danych i nic nie zmieniając kliknąć przycisk potwierdzenia aktualizacji danych. Na górze oczywiście widać "Witaj techkmt! Wyloguj się" Klikając na link strony głównej i przechodząc na nią, mogę przeglądać aukcje. Przy następnej wizycie na ebay.pl znów dzieje się to samo. Ręce opadają.
możesz podać również stacjonarny, spróbuj z 0
lukasz_dzielicki
Użytkownik
a jednak: Ponieważ Twoje konto przez pewien czas było nieaktywne, zablokowaliśmy je dla Twojego bezpieczeństwa. Aby odblokować i potwierdzić swoje konto, odbierz automatyczne połączenie na numer telefonu, który zarejestrowałeś w danych konta. Kliknij tutaj, aby rozpocząć ten proces. Jeśli z jakiegoś powodu nie masz już dostępu do zarejestrowanego numeru telefonu, skontaktuj się z Obsługą klienta. Ciągle pokazuje że nr telefonu jest zły....
pierwszy raz słyszę, że ebay chce się skontaktować poprzez sms
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań