Wystawianie w ebay UK

nst-design
Użytkownik
Witam! wystawilem aukcje w serisie ebay w wielkiej brytani,i mam problem bo niemoge znalesc opcji ktora pozwoliła by mi wyświetlac wprzedmiot we wszystkich dostępnych serwisach ebay?? mam 13 opieni,połączone konto peypal,zweryfikowany adres itp itd,jak ta opcja sie nazywa i gdzie sie dokładnie znajduje bo może ją nie zauważyłem ? Pozdrawiam!

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

Jako sprzedawca mozesz tylko zaznaczyc przy okreslaniu kosztow przesylki ze wysylasz za granice i okreslic stawke. Nie wplynie to jednak na wyniki wyszukiwarek zagranicznych. To od kupujacego zalezy czy znajdzie twoja aukcje. Aby zagraniczny kupujacy mogl ja znalezc powinien uzyc wyszukiwania zaaawansowanego i zaznaczyc opcje "szukaj we wszystkich Ebay". Pojawienie sie aukcji w wynikach wyszukiwarki jest uzaleznione od faktu zindeksownia jej w bazie danych. Ebay indeksuje w pewnych interwalach czasowych i czasami moze minac 24 godziny zanim twoja aukcja zostanie znaleziona. Znim to nastapi mozesz skonfromtowac wystawienie w “moj ebay” lub znajdujac ja linkiem podanym w momencie wystawiania lub wpisujac jej numer w okienko wyszukiwarki. Aukcje sa widoczne na kazdym ebay jesli: 1. Kupujacy zaznaczy opcje “szukaj na calym ebay” w wyszukiwaniu zaawansowanym (niestety, niewielu kupujacych korzysta z tego dodatkowego klikniecia, moze czesciej uzywaja kolekcjonerzy). 2. Wyszukiwarka umiesci w indeksie twoja aukcje ale, w pierwszym rzedzie, zindeksuje aukcje wg. narzuconego schematu np. wpierw zindeksuje ze swojego rodzimego ebay, nastepnie z platnych glownych ebay, a na koncu z mniejszych i darmowych. Pamietac nalezy ze umieszcza ona nastepnie w wynikach wyszukiwania tylko tyle aukcji ile zmiesci sie w ustalonej ramie czasowej wiec nie zawsze starczy czasu aby twoja aukcja zostala tam umieszczona jesli znajduje sie na innym Ebay niz rodzimy ebay wyszukiwarki. Z powyzszego wynika ze dobrym zwyczajem jest wystawianie swojego towaru na tym ebay na ktorym jest na niego popyt.
Przedmiot zobaczą, jeśli użyją zaawansowanej wyszukiwarki. Ta opcja o którą pytasz jest tylko w US, UK i Kanada, a więcej tutaj http://pages.ebay.pl/help/sell/international-site.html
nst-design
Użytkownik
Problem w tym ze czytalem ten tekst i niemoge nigdzie znalesc tej opcji o kturej pisza,wystawialem aukcje na brytyjskim ebayu i niema tej opcji,moze jakos inaczej sie nazywa??
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań