W jaki sposób do aukcji dodać możliwośc wysyłi na cały świat?

Witam! wystawiłem aukcje na eBay, ale niestety jak wystawię np. w serwisie eBayco.uk, to widzę tylko przedmiot tam, a jak wejde już na eBay.com to nie widze tego przedmiotu. Czy dla każdego kraju muszę wystawić oddzielnie aukcje? to moje pierwsze pytanie drugie pytanie , to takie jak zmienić to: Post to: United Kingdom a ja chce aby u mnie było Post to: Wordwide albo Post to: Europe, United States, Australia, Canada Jak tego dokonać? Jak zrobić aby moje aukcje były też w innych serwisach eBay (w innych językach). Proszę pomóżcie bo mnie szlak już trafia!

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (5)

Odpowiedzi (5)

Najlepiej to wystaw na ebay com i odznacz za niewielką opłatą widoczność aukcji na ebay uk. ebay com ma największą oglądalność 🙂 To działa i na ebay uk aukcja pojawi się tak jak byś ją tam wystawił.
Nie wiem jak robią inni sprzedawcy z Polski, ale ja wystawiam ten sam towar na 2-4 serwisach zagranicznych
znalazlemm :) dziękuje bardzo! :) jeszcze tylko zostaje pytanie czy Ci którzy sprzedają na cały świat wystawiają po kilka aukcji na rożnych "ebajach"?
dziękuje, zrobiłem tak jak prosiłeś, ale nadal nie mam wyboru gdzie mogę wysyłać. A może i mam, tylko że gdzie to się znajduje? Napisałeś że na aukcji.. Ciągle mam POST to UK.
Druga część pytania znajduje się tutaj http://img689.imageshack.us/img689/1719/zagranica.jpg wchodzisz dodaj lub usuń opcje -> wysyłka za granicę i ptaszkujesz pierwszy kwadrat i zatwierdzasz, a potem na aukcji sobie wybierasz kraje Jeśli chcesz aby aukcje były w innych serwisach to tam wystawiaj oczywiście w ojczystym języku. Zawsze sprzedawaj towar tam, gdzie jest na niego popyt. Czy dla każdego kraju muszę wystawić oddzielnie aukcje? to by było najlepsze rozwiązanie
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay