Podbijanie ceny

p_szubert
Użytkownik
Witam. Chciałem kupić przedmiot w USA.W info od sprzedawcy była napisane aby taki klient jak ja (mniej niz 10 opini)skontaktował sie przed licytowaniem co uczyniłem. Dostałem wiadomość Hello, I have 16 people watching it. I could sell it outrigtht to you for $130.00 USD, shipped. My paypal address is: qdrummer7@cox.net If I have payment from you before the auction gets to within 12 hours, then I can end it. If it is less than 12 hours left then the auction will have to ride out because ebay doesnt let you end auctions when they get to within the 12 hour window. Thanks, Johnny Q Zrozumiałem, że jeśli zalicytuję przed zakończeniem licytacji więcej niż 12 godzin to oferent może zakończyć aukcję i sprzedać mi przedmiot. Zalicytowałem 20 godzin wcześniej (moja licytacja 29-10-08r godz.20:12, koniec aukcji 30-10-08r godz 17:41) a dzisiaj rano otrzymałem wiadomość że ze względu na różnice w czasie nie otrzymałem jego wiadomości i niestety jest już za późno na zmiany w aukcji. Uważam żę działanie było celowe aby podbić cenę. Czy mogę anulować swoją ofertę kupna?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

mieja47
Użytkownik
Bez podania numeru aukcji trudno jest ocenić sytuację. Dla mnie ona nie jest w pełni jasna. Rozumiem tylko, że sprzedający oczekiwał raczej wpłaty niż licytacji.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań