POMOCY: KUPIŁME i jak mogę zmienić z płatności przelewem na płatnośc PayPal

radekzm
Użytkownik
Jestem nowy użytkownikiem. Kupiłem ten przedmiot http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180398173866&ssPageName=STRK:MEWNX:IT i przypadkiem wybrałem zapłać teraz -> inne formy -> przelew ale po przeczytaniu kilku artykułów wolę zapłacić prze PayPal jak teraz mam to zrobić. Nigdzie nie mam linku zapłat teraz ani tym bardziej zapłać prze PayPal. !!! POMOCY !!! Jedyne co mogę zrobić w menu działania to: "Oznacz płatność jako wysłaną" Przedmiot kupiłem z Słowacja również od początkującego więc dogadać się jest ciężko. I co myślicie o wiarygodności tego sprzedawcy ?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (7)

Odpowiedzi (7)

Odradzam ten zakup ale jesli chcesz bardzo ryzykowac to zaplac tylko przez strone aukcyjna. Jesli nie mozesz to popros sprzedawce o rachunek.
Mozesz zmienic forme platnosci: 1. zadajac od sprzedawcy przeslania rachunku 2. Placac Paypalem wybierajac opcje zaplaty za aukcje Ebay i wpisujac numer aukcji. Kategorycznie odradzam jednak finalizacje poniewaz: 1. zerowy dorobek sprzedawcy 2. staz czlonkowski tylko 2 miesiace 3. kraj wysokiego ryzyka 4. za duza suma 5. ryzykowny artykul 6. brak gwarancji Paypala jesli otrzymasz w paczce zlom.
nie wiem czy do niego to wogule dociera, że wszyscy mu odradzają, że ryzykuje i to bardzo dużo, ale on się uparł to kupić koniec kropka.
nie wchodzisz w PayPal tylko płacisz ze strony ebay'a, wchodzisz w zakładkę kupione po lewej stronie i płacisz Przemyśl jeszcze raz czy warto kupić to od tego sprzedawcy, aby nie było tak, że z płaczem przychodzisz na forum i prosisz o pomoc, że nie dostałeś przedmiotu lub dostałesz złom.
radekzm
Użytkownik
W PayPal Nie mam możliwości wpisania nr aukcji tylko mogę wybrać, a tej aukcji nie ma na liście! Więc co teraz ? Wszedłem PayPal -> wyślij pieniądze -> Przedmioty wystawione w serwisie eBay -> (tu mam listę z wyboru a nie pole do wpisania nr aukcji) Jakaś inna metoda zapłacenia przez PayPal ? Bo pewnie zapłacenia na adres e-mail jest mniej bezpieczne ?
szczerze, to ja jak powyżej ebajer nie kupiłbym nic od tego sprzedawcy, a tym bardziej tak drogiego sprzętu, jesli chcesz tracić 1600 zł to sobie kup, ale nie masz żadnej gwrancji, co dostaniesz. Co z tego, że jak nawet zapłacisz PP to droga do odzyskania pieniędzy jest długa około 1,5-2 miesięcy. NIE KUPUJ, tylko ładnie napisz, że nie jesteś zainteresowany, on otworzy spór (jeśli będzie wiedział jak i co tam ma zaznaczyć)serwis mu odda pieniądze, a Ty nie otrzymasz ostrzeżenia i będzie mogli sobie komentarze wystawić. Negatywa i neutrala nie otrzymasz, bo sprzedawca nie ma takiej możliwości.
tom.nowak
Użytkownik
Nie ma żadnego szczegółu który dał by możliwość w jakikolwiek sposób ocenić jego wiarygodność..
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań