Płatność za pomoca środkow z konta

owczaro
Użytkownik
Jestem nowy na ebay, zamowilem przedmiot ale nie wiem jak dokonac zaplaty za przedmiot uzywajac pieniedzy z mojego konta.Dodałem srodki za pomoca przelewu gdyz nie posiadam karty kredytowej i jak daje płatnosc za przedmiot odsyła mnie zawsze do opcji "Dodaj karte itd." Co mam zrobic, jak zapłacic za przedmiot??, pozdrawiam
Pokaż cały temat
Cześć,jeśli nie masz karty kredytowej,możesz wysłać pieniądze ale.. Po pierwsze musisz mieć konto Pay Pal.Zakładam,że masz.Więc zaloguj się do tego konta i wybierz opcję dodaj środki do konta.Zostanie wyświetlona strona z nazwą banku, numerem konta i co najważniejsze unikalnym kodem identyfikacyjnym, o którym nie możesz zapomieć. Ten kod to informacja dzięki której masz pewność,że pieniądze trafią na pewno na twoje konto Pay Pal. Dalej,musisz zrobić przelew ze swojego konta z banku,może to być przelew elektroniczny przez internet lub u miłej pani w okienku,na swoje konto w Pay Pal. Aby poprawnie zlecić taki przelew musisz go zaadresować na swoje nazwisko, numer konta w PP i tym unikatowym kodem, który należy wpisać w tytule przelewu. Pamiętaj,że pieniądze które wpłacisz taką metodą mogą znaleźć się na koncie PP dopiero po 2-4 dniach roboczych,w zależności od banku.Czasem jest to 1 dzień,dlatego najlepiej zapytać w banku,albo jeśli zależy ci na czasie zlecić jakiś szybki przelew (o Ile jest dostępny). Mam nadzieję,że teinformacje pomogą.Zostały sprawdzone w praktyce. Pozdrawiam
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań