Nie mogę licytować?

Jestem nowym użytkownikiem (rejestrowałam się wczoraj) i również wczoraj próbowałam wylicytować pierwszy raz przedmiot ale nie mogłam. Dlaczego? Oto komunikat jaki otrzymałam w j. niem.: Um Mitgliedskonten zu schützen, beschränken wir die Anzahl der möglichen Gebote und Käufe für einzelne Mitglieder. Diese Beschränkung gilt nur vorübergehend. Sie können in Kürze wieder weitere Artikel kaufen. Sicherheitstipp: Schützen Sie Ihr eBay-Mitgliedskonto. eBay fordert Sie in E-Mails niemals auf, persönliche Daten wie z. B. Ihr eBay Passwort anzugeben. Z góry dziekuję za odpowiedź.
Pokaż cały temat
poprostu, nie masz jeszcze komentarzy, kup coś na początek z opcją Kup Teraz, jak ich trochę uzbierasz to będziesz mogła licytować bez przeszkód Jeżeli nie znasz danego języka, albo zadaj pytanie na forum TŁUMACZENIA albo za pomocą translatora np. http://translate.google.pl/?hl=pl# A oto ten tekst, który on przetłumaczył W celu ochrony konta, ograniczamy liczbę możliwych ofert i zakupy dla poszczególnych użytkowników. To ograniczenie ma zastosowanie tylko tymczasowe. Możesz szybko kupić więcej przedmiotów. Bezpieczeństwo Wskazówka: Chroń swoje konto eBay. Serwis eBay będzie prosić o e-mail, aby nigdy nie udostępniania danych osobowych, takich jak hasła eBay.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań