Ehh jeszcze 2 pytania :D

ginall007
Użytkownik
Witam! Chcialbym wiedziec wszystko zeby nie bylo nieporozumien mam jeszcze 3 pytania: Jak wplacic pieniadze na pay-pal (Angielski) Gdy przesylka przyleci do kraju , (np. do krakowa) to przyjdzie do mnie listonosz z nia czy bede musial jechac az do Krakowa ? I ostatnie: np. Zamawiam 10 mp4 i wynosi mnie to lacznie 150 funtow , ile cla bede musial zaplacic!? Da sie to jakos ominac np. wpisujac wartosc przesylki 10 funtow? POZDRAWIAM I ZYCZE MILEGO DNIA 🙂

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

1. W momencie placenia Paypal pobierze z twojej karty sume zlotowek odpowiadajaca sumie do zaplaty wg. waluty i biezacego przelicznika. 2.listonosz przyniesie paczke z clem do zaplacenia. Wyda ci ja jak zaplacisz. 3. cla nie mozna uniknac. Celnicy posluguja sie wlasnymi cennikami i zdrowym rozsadkiem i im "nie wcisniesz" ze cos za 200 funtow kosztowalo czy jest warte 10... Moze sie zdarzyc ze twoja paczka w ogole nie zostanie otwarta i cla nie zaplacisz wcale, tym razem. Jesli chcesz dowiedziec sie orientacyjnie o cle: http://www.eony.pl/wysylka.html
ginall007
Użytkownik
Aha i czemu jeszcze kolo nicka (tam gdzie mam ilosc komentarzy) mam jakas taka jakby lampke ?
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań