Towar nie zgodny z opisem

Witajcie! Ostatnio wysłałam kurtkę ZARA do Australii za kwote 359 zł. Kurtka była nowa, raz miałam ją na sobie o czym napisałam w auckji, stan idealny. Mam zdjecia real na aukcji i mimo wszystko kupujący założył spór o to że towar jest używany. Na zdjęciach widać stan kurtki miałam takie dwie. Kupujący zarzuca iż kupiłam ją w Anglii w stanie używanym i za kwotę 2 razy mniejsza. Fakt ale kupiłam ją 3 dni szybciej a kurtki do dziś nie otrzymałam (spór w paypal) ta kurtka miała być dla klientki używana za kwotę mniejsza rzecz jasna. Nie wiem w sumie co w tej sytuacji robić zablokowali mi pieniadze na paypal aż do wyjaśnienia 6 czerwca.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

dlaczego sprzedawcy z Anglii wystawilas neutralna opinie a nie negatywna jesli nie otrzymalas kurtki ?

 

kupujacy z australii po prostu ma prawo myslec ze sprzedalas mu uzywana kurtke ktora kupilas wczesniej jako nowa rzecz bo na to wskazuja Twoje opinie

 

kiedy otworzylas spor/sprawe o kurtke z Anglii ? ebay / paypal ma wglad w histoprie sporow i w tej sytuacji, jesli nie zaoferujesz kupujacemu np. zwrotu przedmiotu / czesci pieniedzy, lub innego rozwiazania na tyle satysfakconujacego, aby mogl on zamknac spor, kupujacy pewnie eskaluje sprawe do roszczenia i zbadania przez paypal. w komunikacji w obecnym sporze mozesz albo jak wyzej lub sprobowac wytlumaczyc jasno, o co chodzi oraz powolac sie na ten drugi spor otwarty przez Ciebie, choc tutaj ta neutralna opinia niejako zaprzecza twierdzeniu, ze nie otrzymalas kurtki...

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay