anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmień formę płatności automatycznych - o co chodzi.

Nadal nie mogę wystawiać przedmiotów na ebay,com , po rozmowie z pracownikiem amerykańskiego ebay


okazało sie że muszę zmienić formę płatności na automatyczną , jednak po uruchomieniu tej funkcji ukazuje  się komunikat .


 


W tej chwili nie możesz korzystać z tej opcji. Tylko użytkownicy, których walutą rozliczeniową jest euro, mogą korzystać z płatności kartą kredytową. Informacje o dostępnych formach płatności znajdziesz na stronie Mój eBay > Konto sprzedającego.


 


Co z tym zrobić.


 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Zmień formę płatności automatycznych - o co chodzi.

problem w tym, ze automatyczne splacanie oplat (poprzez karte kredytowa) za sprzedaz mozliwe jest tylko dla konta sprzedawcy z waluta rozliczeniowa euro a nie PLN, a automatyczne paltnosci dla oplat sa/moga byc wymaganiem dla sprzedazy na ebay.com wiec kolko sie zamyka


 


pozostaje zmienic walute konta sprzedawcy na euro


http://pages.ebay.pl/help/sell/billing-currency.html


(walute konta mozna zmieniac tylko raz na rok)


 


 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Zmień formę płatności automatycznych - o co chodzi.

Zmieniłem walute na euro , dodałem karte kredytową wirtualną mBanku , z której zostało pobrane 3zł , po kilku dniach z karty znikła kolejna złotówka razem 4zł.


Udało mi sie wystawić jedną aukcje i na tym koniec , konto zablokowane .


Czy pobieranie pieniędzy z czyjegoś konta jest zgodne z prawem , nie dostałem żadnej wiadomości z ebay , co sie stało z tymi 4 złociszami.


Nie prowadzę żadnych sporów , nie mam zaległości płatniczych wobec ebay , mam pozytywne komentarze , konto ponad 90 dni , dodaną kartę kredytową i zablokowane konto.


Macie jakiś pomysł co z tym zrobić.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź