Witam Za pomocą serwisu eBay miał zostać wysłany mi samochód zapłaciłem 50% i cisza nie ma odpowedzi

Zostałem poinformowany że dla zapewnienia odbioru muszę zapłacić 50 % ceny za auto, w miedzy czasie musiałem zmienić adres dostawy i w tym momęcie serwis eBay stwierdził że jest jakieś ,,ryzyko" i muszę zapłacić 100%. Odmówiłem i zażądałem anulowania tranzakcji, poinformowano mnie że przelew zwrotny będzie pomniejszony o jakieś opłaty itd i że zostanie zrealizowany w ciągu 3-5 dni roboczych. Mineło już 3 tygodnie i nic, ani kasy ani żadnego maila. Pisałem ale nikt nie odpowiada. Co robić?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

po prostu nie wierze w  naiwność ludzi na ebay....

 

od kiedy kupuję się samochód i co gorsza płaci się 50 % za coś czego nie widziało się na własne oczy ? 

 

ostatnio był temat , ze niby ebay gwarancja , auto ma zostać dostarczone pod dom po wpłacie pieniędzy na niby ebay , jak wszystko ok sprzedawca otrzyma pieniądze..... 

 

Ebay nie pośredniczy w takich tranzakcjach , nie daje gwarancji ....

 

TO JEST ZWYKŁE OSZUSTWO!!!!!

 

jedyne sensowne wyjście zglosić sprawę na Policje , chociaż moim skromnym zdaniem pieniądze są nie do odzyskania a sprawca nie do ustalenia.

Bolesna nauczka na przyszłość.

 

 

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań