Dziwna tranzakcja co mam robic?

1dorian11
Użytkownik

Witam. Dziwna sytuacja kupiłem towar opcja kup teraz przelałem kasę przez system PayPal, Na drugi dzień dostałem informacje ze towar został wysłany no ok…

Tego dnia wieczorem loguje się chce wejść na aukcje a tu komunikat ze została usunięta…

Następnego dnia w zakładce mój Ebay zakupy brak tej aukcji, co kupiłem bardzo dziwne.

Dziś wchodzę na sprzedającego a tu widnieje napis „ Użytkownik nie jest już zarejestrowany”

Czy ta paczka dojdzie czy zostałem oszukany?

Wszystkie email z tej transakcji mam od Ebay

Czekam na odpowiedz i ewentualne porady.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

ja Aktualizacje zamowienia dostaje gdy sprzedawca oznaczy przedmiot jako wyslany, co w sumie nie oznacza, ze sprzedawca rzeczywiscie go wyslal zwlaszcza, jesli 'wyslal' przesylka bez trackingu

 

pozostaje wyjasnienie sprawy z ebay/paypal i ostatecznie otwarcie sprawy

1dorian11
Użytkownik

2) Zadnego numeru trakingu nie otrzymałem od sprzedawcy...

Otrzymałem tylko wiadomosc o tresci Aktualizacja Twojego zamówienia.

Zapłacono w dniu 05-11-2011
Wysłano w dniu 06-11-2011

I pod spodem mam tylko Nr referencyjny wiadomości e-mail:


1) skontaktuj sie z obsluga klienta ebay i paypal i zapytaj co sie stalo ze sprzedawca / z ta aukcja podajac nr przedmiotu i id transakcji platnosci paypal

 

2) czy sprzedawca, zanim sie wyrejestrowal / zostal zawieszony, podal Ci moze nr trackingu przesylki?

 

aby odzyskac pieniadze w przypadku, gdy niczego nie otrzymasz, otworz sprawe o nieotrzymanie przedmiotu w centrum rozstrzygania paypal podajac id transakcji, ktore znajdziesz w mailu z potwierdzeniem platnosci lub w historii transakcji na koncie paypal

 

przedmiot zostal usuniety prawdopodobnie poniewaz naruszyl zasady, byl podrobka itp

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań