ebay co uk limity - jak jest naprawde

Witam. Szukalem i znalazlem kilkanascie czesto sprzecznych informacji. Jak to jest z tym limitem. Z jednej strony pisza Ci ze nie mozna sprzedawac wogóle za granice przed 90 dniami i 50 feedbackami. Ja zalozylem konto kilka tyg temu, i moglem sprzedawac odrazu, jednakże limit 100 przedmiotów to nic. Zapytałem Suportu z uk i poprosilem brata zeby tez do nich zadzwonil. Odpowiedzieli ze oni nie maja nic do tych limitów i zebym meczyl polaków to mi odblokuja. Mysle sobie ze swietnie. Napisalem do Polskiego supportu i dostalem 2 kluczowe informacje. Cytuje " Martin Twoje konto jest kontem prywatnym gdzie w chwili obecnej aktywnych przedmiotów w serwisie wystawiono 1398. Aby mieć możliwość rozwoju sprzedaży międzynarodowej należy posiadać co najmniej 90 dni historii konta od pierwszej sprzedaży oraz minimum 50 komentarzy ze sprzedaży. Dodatkowo należy posiadać zweryfikowane oraz połączone konto PayPal."

Id drugi cytat " 

by bez ograniczeń wystawiać przedmioty w zagranicznych serwisach eBay, należy:

 

1) Uzyskać status zweryfikowanego użytkownika PayPal

2) Zintegrować konto PayPal z kontem zarejestrowanym w serwisie eBay"

Wiec czy weryfikacja sama wystarczy? Czy  da cos pisanie i proszenie o zwiekszenie limitów? Czy limit załozyli polacy czy ci z wysp?

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

ebay co uk limity - jak jest naprawde

1 ODPOWIEDŹ 1

ebay co uk limity - jak jest naprawde

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź