anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Założenie konta na ebay.de czy przeniesienie konta z uk

Witam . 

 

Mam pytanie, do mądrzejszych ode mnie 🙂  Chce zacząć sprzedaż na ebay.de, mam konto na ebay.uk gdzie zebrałam już sporą ilość pozytywnych komentarzy, lepiej jest przenieść sprzedaż z konta uk na de, czy otwierać nowe konto bezpośrednio na ebay de?

Jak z pozycjonowaniem takich aukcji? 

 

Jeżeli zdecyduje się na założenie konta na ebay.de będę potrzebowała pomocy w prowadzeniu takiego kota, pod względem obsługi klienta i tłumaczenia aukcji, znacie może osobę lub firmę, która zajmuje się tego typu rzeczami i możecie ją polecić? 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Założenie konta na ebay.de czy przeniesienie konta z uk

Po co masz zakładać nowe konto jak możesz sprzedawać z obecnego na którym chcesz ebay.UK , DE , com .. 

 

tłumacz google i wystawiasz nie potrzebujesz nikogo do pomocy , parenaście aukcji i z zamkniętemy oczami będziesz wystawiać.

 

pozycjonowanie aukcji jest zależne od Twojego ;ruchu; na ebay duża sprzedaż , darmowa dostawa , krótki czas wysyłki , słowa kluczowe 

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Założenie konta na ebay.de czy przeniesienie konta z uk

Po co masz zakładać nowe konto jak możesz sprzedawać z obecnego na którym chcesz ebay.UK , DE , com .. 

 

tłumacz google i wystawiasz nie potrzebujesz nikogo do pomocy , parenaście aukcji i z zamkniętemy oczami będziesz wystawiać.

 

pozycjonowanie aukcji jest zależne od Twojego ;ruchu; na ebay duża sprzedaż , darmowa dostawa , krótki czas wysyłki , słowa kluczowe 

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów 

 

 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź