anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaz towaru za zbyt niska kwote. jak anulowac?

Witam,

Mam problem. Wystawilam artykul przez pomylke za zbyt niska cene. Wybralam opcje "wystaw podobny artykul", zmienilam opis podajac tam wlasciwa kwote. Niestety przez niedopatrzenie nie zmienilam ceny w odpowiednim polu. Chwile pozniej przedmiot zostal sprzedany. Wartosc nie mala, bo mialo byc 18tys euro, a poszlo za 4 tys euro. Poprosilam o anulacje i poinformowalam kupujacego, ze nie jestem w stanie towaru dostarczyc. Ten juz odgraza sie sadem! Po doslownie th od zakupu. Da sie to jakos rozstrzygnac? Kupujacy podal nr telefonu i po rozmowie dowiedzialam sie tylko tyle, ze widzial blad i ma to gdzies, a jak bedzie trzeba pusci mnie z torbami, a towar mam dostarczyc.
Pomocy!
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Sprzedaz towaru za zbyt niska kwote. jak anulowac?

po pierwsze straszyć to se może... prawo przewiduje odstąpienie od umowy jeśli nastąpił błąd,dostaniesz negatywa i ta sprawa zostanie zaliczona jako "problem" Ja na twoim miejscu założyłbym nowe konto,to już jest spalone

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedaz towaru za zbyt niska kwote. jak anulowac?

Nic konstruktywnego nie wymyślisz. Szantażować to on Cię nie może. To znaczy może ale ty nie sprzedasz on wystawia opinie negatywną i stracisz prowizję, nie małą bo on się nie zgodzi na anulowanie transakcji. Konto nowe masz problem i przechlapane.
Zakładaj nowe konto. Tyle chyba.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź