Odpowiedz
Highlighted
Użytkownik
Posty: 5
Zarejestrowany: ‎13-08-2011
Zaakceptowana odpowiedź

Pomóżcie !

Witam wszystkich proszę o rade nie wiem co zrobić, 30 października sprzedałem do Brazylii 2 koszulki, po 2 tygodniach czasu użytkownik poprosił o numer przesyłki więc mu podałem, po 3 tygodniach wniosł sprawe do ebaya o zwrot pieniedzy które niestety dostał, a patrzac na sledzenie paczka lezała gdzieś w Brazyli, czekałem i czekałem kiedy wróci gdyż zauważyłem że 16 lutego kupujący odebrał paczke i przesyłka została dostarczona, zostałem bez koszulek i bez kasy. na ebayu nic nie moge zrobic bo mineło już 60dni mam oczywiscie wszystkie numery sporów aukcji dostawy itp. Dziękuje za każdą pomoc !

 
Użytkownik
Posty: 30
Zarejestrowany: ‎01-11-2014

Dot.: Pomóżcie !

odpowiedź dla can_you_see

Chyba jeszcze jedynie Paypal może coś zrobić i zwrócić ci kasę ze swoich funduszy. 

 

Ogólnie to Brayzlię (jak i całą Amerykę Południową) trzeba blokować, oni mają ciągle strajki służb mundurowych, celnicy, chyba rok temu strajkowali i była totalna obsówa w czasie dostawy, ja o tamtej pory skończyłem z Brayzlią, to naprawdę trzeci świat, niedawno w jedym z większym miast strajowali policjanci i miasto przeszło pod kontrolę przestępców, zabójstwa w biały dzień na oczach innych ludzi, nawet przed kamerami, można sobie pooglądać na youtubie.

Użytkownik
Posty: 5
Zarejestrowany: ‎13-08-2011

Dot.: Pomóżcie !

odpowiedź dla look55514

no niestety paypal nie może nic zrobić bo niby spór był przez ebay i nie mają podglądu na te transakcje, pisałem już pare razy na ebay i niestety nikt mi nie mógł pomóc, straciłem blisko 70 dolarów