anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta wstrzymuje przyjęcia przesyłek do innych krajów

no i stało się...,ciekawe jak potraktują opłaty za sklep,czy jest możliwość zawieszenia opłat?

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: Poczta wstrzymuje przyjęcia przesyłek do innych krajów

ebay powinien przygotować jakiś pakiet wstrzymania sprzedaży z powodu obostrzeń dot. coronavirusa -np zawieszenie nalicznia wskażników opóźnionej wysyłki itp 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

Dot.: Poczta wstrzymuje przyjęcia przesyłek do innych krajów

ebay powinien przygotować jakiś pakiet wstrzymania sprzedaży z powodu obostrzeń dot. coronavirusa -np zawieszenie nalicznia wskażników opóźnionej wysyłki itp 

Wiadomość 2 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: Poczta wstrzymuje przyjęcia przesyłek do innych krajów

oczywiście,no i jakąś symboliczną opłątę albo wstrzymanie opłat za sklep i wystawione aukcje

Wiadomość 3 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: Poczta wstrzymuje przyjęcia przesyłek do innych krajów

Informacje-o-przesyłkach-zagranicznych_www.png

Wiadomość 4 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: Poczta wstrzymuje przyjęcia przesyłek do innych krajów

Ciekawe czy przywrócą przesyłki do UK,to połowa moich klientów, sklep na ebay.uk mam...

Wiadomość 5 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: Poczta wstrzymuje przyjęcia przesyłek do innych krajów

Czy w zaistniałej sytuacji zdejmujecie aukcjie, czy je zostawiacie?

 

Wiadomość 6 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: Poczta wstrzymuje przyjęcia przesyłek do innych krajów

zalezy od towaru, ja maksymalnie wydluzylem czas na wysylke i w przypadku kierunkow gdzie poczta nie wysyla niczego zwiekszam koszt na kuriera

Wiadomość 7 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: Poczta wstrzymuje przyjęcia przesyłek do innych krajów

Podpowiesz z jakich uług korzystasz.? Ja mam lekki towar i wysyłałem do tej pory listem poleconym 16zł.

Wiadomość 8 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: Poczta wstrzymuje przyjęcia przesyłek do innych krajów

Ja wydłużyłem czas wysyłki do 10 dni,ebay ma defekty usuwać ale kasę trzeba będzie oddawać jak jakies cwaniaki się znajdą i będą otwierać i zamykac sprawy,chociaż ja straszę policją i 90 procent mi oddaje.( po  tym jak zamykaja sprawy i otrzymują zwrot kasy a po kilku dniach mi przychodzi info że przesyłka dostarczona).

Wiadomość 9 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: Poczta wstrzymuje przyjęcia przesyłek do innych krajów

z lekkim towarem problem bo nikt nie chce płacić sporo za wysyłkę drobnych rzeczy:( -zwiększyłem ceny i korzystam z usług róznych kurierów do różnych krajów europejskich np do UK GLS za 61PLN brutto -polecam założyć konto na jakimś portalu oferującym usługi różnych firm - typu apaczka, furgonetka itp -czasem mozna znaleźć jakiś substytut na przetrwanie

pozdrawiam

Wiadomość 10 z 13
ostatnia odpowiedź