anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PILNE! Adres wysylki inny na eBay i inny w PayPal, jeszcze inny w mailu.

Witajcie,



Mam zamowienie na towar. Problem w tym, ze gosc na ebayu ma adres z Islandii, Na PayPal z UK, a jak go poprosilem mailowo zeby powiedzial na ktory adres mam wyslac towar to odpisal, ze najlepiej na  Litwe.  Cos mi tu smierdzi i nie chce miec potem problemow.  Co mozecie mi poradzic? Wyslac na adres z PayPala czy z eBaya zeby miec plecy kryte?  A jesli wysle na ten podany w mailu to moge miec klopoty jesli gosc stwierdzi ze nic nie doszlo?  Sprawa pilna - prosze o pomoc.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Re: PILNE! Adres wysylki inny na eBay i inny w PayPal, jeszcze inny w mailu.

Wyslij na ten z Paypala ale ... poczekaj tak z 7 dni.


W ciagu 7 dni Paypal odkrywa wiekszosc nieautoryzowanych transakcji karta.

**************************************
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: PILNE! Adres wysylki inny na eBay i inny w PayPal, jeszcze inny w mailu.

nie zupełnie mam już drugi raz przypadek, że kupujący otwiera mi spór o nie autoryzowaną niby płatność, po 4 tygodniach od zakupu, gdzie już dawno kupujący ma przedmiot w domu, ten spór trwa od 21 września i jeszcze się nie zakończył,


 


za pierwszym razem miałem przypadek, że po 3 tygodniach Litwin albo Łotysz otworzył też mi spór o nieautoryzowaną płatność, gdzie przedmiot wcześniej otrzymał i opinię wystawił, trwało to długo, musiałem robić skan wysłania towaru, ale PP przyznał mi rację, po jakiś 2 tygodniach, po raz drugi miałem otwarty spór o to samo, i znowu PP przyznał mi rację czyli odblokował pieniądze


 


a miałem i trzeci przypadek, gdzie kupujący z Angli nakupił przedmiotów, za ponad 100 euro, paypal zablokował mi te pieniądze, nic nie znalazł, i odblokował, po jakimś czasie znowu zablokował, ja mu te pieniądze oddałem , bo się okazało że miał włam na konto 


 


a do autora pytania, zapytałbym się serwisu co o tym sądzi, ale ja również tak jak napisał ebajer wysłąłbym na adres z paypala, tak robi 99,99% sprzedawców


 


a ja robię to tak, że jeśli mam inny adres podany niż to jest w paypalu to pisze do kupującego mejla, że wysyłąm na jego odpowiedzialność.


 


pozdrawiam

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: PILNE! Adres wysylki inny na eBay i inny w PayPal, jeszcze inny w mailu.

Wyslalem na adres z PP. W miedzyczasie PP zablokowal mi  pieniadze z uwagi na podejrzenie nieautoryzowanej platnosci. Rura mi zmiekla, bo dopiero zaczynam przygode z eBayem i PP, napisalem do kupca z pytaniem co jest grane, odpisal zebym sie nie przejmowal, ze to nie on zglaszal nieautoryzowana platnosc i ze to PP wyrywkowo blokuje platnosci. Zaufalem i wyslalem towar. Wyslalem tez kopie dowodu wysylki do PP i po okolo 3 tygodniach kasa zostala odblokowana. Do dzis kupiec jeszcze kilka razy zamowil u mnie towar wiec nie jest zle.



Dzisiaj cholerny PP zablokowal mi po paru minutach od otrzymania 150USD, ale  zeby nie mieszac watkow - opisze sprawe w nowym temacie.



Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.



Ortpol

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź