anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ebay.de - ustawienie kosztów wysyłki wg tabeli (inland)

bartsell_eu
Użytkownik

Witam.

 

Dotyczy ebay.de. Chciałbym skorzystac z opcji ustawienia kosztow wysyłki podanych w tabeli kosztów wg wagi (Meine Versandkostentabellen verwenden). Gdy zaznacze koszty wg tabeli w wysylkach zagranicznych (Internationaler versand) to DZIAŁA, koszt podany w tabeli ma zawsze pierwszenstwo nad tym standardowo wpisanym w okienku. Gdy analogicznie zaznacze tabele w wysylce krajowej (inlandsversand) to NIE DZIAŁA 😞 Co bym nie robil wyswietla mi sie koszt z okienka, tabeli jakby nie widział, a jest ustawiona, koszty wypelnione. O co chodzi, dlaczego to nie działa? Może ktoś pomoc?

 

Zakładałem że coś sie gryzie z regułami wysyłek, ale wyłączyłem nawet wszystkie na probe i dalej nie widzi tych kosztów z tabeli.

Próbowałem zmienić rodzaj wysyłki, też nic nie dało. 

Nie da sie nie wpisać kosztu do okienka, a jak sie wpisze np 0,00 to robi sie kostenlos

 

Help!

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Ebay.de - ustawienie kosztów wysyłki wg tabeli (inland)

Sprawdzałeś wszytkie ustawienia w stworzonej Kostentabelle (na Inland i Ausland)

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Ebay.de - ustawienie kosztów wysyłki wg tabeli (inland)

Dzieki za odpowiedz. Ja tu widze tylko mozliwosc wlaczenia tej tabeli, ustawienia wg gewicht i wypelnienia wartosci w okienkach. Tak samo na inland i ausland. Ausland dziala, inland nie dziala 😞

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Ebay.de - ustawienie kosztów wysyłki wg tabeli (inland)

A "andere Versand anbieten" dodawałeś?

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Ebay.de - ustawienie kosztów wysyłki wg tabeli (inland)

Do tej pory nie uporalem sie z tym tematem :-(. Chyba nie dodawalem "andere Versand anbieten" poniewaz nigdzie czegos takiego nie znalazlem. Mozesz mi podpowiedziec co to za opcja i gdzie ona jest ? Ja wysylam tylko jednym rodzajem czyli DHL-em wiec czemu mialbym dodawac inny rodzaj wysylki?

To jest dziwne poniewaz analogicznie ustawione wysylki zagraniczne wg tabeli mi dzialaja, a tak samo ustawione wysylki krajowe nie 😞

 

W zalaczniku sa screeny z moich ustawien, moze to cos pomoze?

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Ebay.de - ustawienie kosztów wysyłki wg tabeli (inland)

Mam ten sam problem z ebay.de. Ta tabela według wagi nie działa dla wysyłek do Niemiec więc albo jest jakiś błąd albo bardzo nieintuicyjnie się to ustawia. Ktoś poratuje?

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Ebay.de - ustawienie kosztów wysyłki wg tabeli (inland)

Podbijam temat...

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź