Czy eBay nas olewa ?

tpostweb11
Użytkownik

Mam dosłownie takie pytanie jak w tytule. Jestem nowym użytkownikiem i interesuje mnie sprzedaż na eBay.de. Zarejestrowałem się, wg nowych zasad  dla nowych użytkowników grzecznie założyłem konto w PayPal, konta powiązałem prawidłowo i teraz jest coś ciekawego. Wg nowych zasad na eBay.de, po sprzedaży przedmiotu, Kupujący ma wpłacić pieniążki na konto eBay.de a ten jak otrzyma kasą, wyśle mi emaila , że mam wysłać przedmiot. Muszę jednak wybrać opcję, w jaki sposób eBay ma wpłacić mi pieniążki - na moje konto PayPal lub na moje konto bankowe. Chciałem więc wybrać jedną z tych opcji, ale otrzymuję komunikat, iż 'ta strona jest chwilowo niedostępna' i tak już od trzech tygodni. Nie mam zamiaru wystawiać cokolwiek na sprzedaż, jeśli nie ustalę sposobu wypłaty moich pieniędzy - tak zrobi chyba kazdy logicznie myślący człowiek. Pytałem ich również, czy mogę podać moje konto bankowe w Polsce i czy mam zaznaczać, iż wysłałem przedmiot, skoro chcę sprzedać rzecz nie materialną ( dokładnie to domena internetowa i wszystko odbywa się on line bez wysyłki tradycyjną pocztą ). Czekam, czekam no i napisałem 07 i 08 stycznia do eBay.de - do dziś cisza ( a mieli odp do trzech dni roboczych ). Napisałem więc to samo do eBay.pl dnia 12 stycznia i dziś 17 stycznia, godz 20.20 dalej cisza. Czy to jest standard eBay-a ?

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Czy eBay nas olewa ?

Ta machinacja z przyjmowaniem pieniedzy przez Ebay to rzecz nowa, w powijakach (bylo juz kilka postow o problemach z tym systemem) wiec daj im troche czasu bo sprawa nie jest latwa dla programistow. Wymyslili cos ale nie do konca dopracowali.


Zarejestruj sie tymczasem na Ebay.com - tu jest latwiej i nikt nie ulepsza czegos co dziala bez zarzutu. W miedzyczasie Ebay.de na pewno upora sie ze swoimi eksperymentami za czas jakis. Zajrzyj do nich za rok na ten przyklad, powinno byc OK.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź