Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone.

Problem, jak w tytule. Powiadomiono mnie, najpierw po angielsku, potem słabo przetłumaczone na polski, że powinienem wysłać parę rzeczy faksem , m.in. skserowane prawo jazdy, rachunek za telefon, pierwsze i i ostatnie cztery cyfry karty kredytowej, i wyciąg transakcji PayPal. Nie mam karty kredytowej, miałem kiedyś, gdy zakładałem konto, ale już nie mam, z PayPal nie korzystam wcale. Pozostałe rzeczy skserowałem i chciałem wysłać, ale fax nie przyjmuje , pojawia się wiadomość, że nie ma takiego numeru. Nie podano mi numeru kierunkowego, więc nie wiem, do jakiego kraju wysłać ten fax. Próbowałem do Anglii, ze skutkiem jak wyżej. Czy ktoś może mi pomóc? Co mam zrobić? Do jakiego kraju , na jaki numer wysłać te dokumenty? Co mam zrobić, gdy nie mam już karty kredytowej? ani transakcji na PayPal? zaznaczam, że wyłącznie kupuję, wyłącznie na ebay.de i mam ponad 500 pozytywnych komentarzy, żadnych negatywów. NIkogo nigdy nie oszukałem. Przez zablokowane konto straciłem źródło utrzymania, jedyne. Teraz piszę z konta córki. Bardzo proszę o pomoc. 

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay