szybki przelew na paypal

Czy nadal przy szybkim przelewie na konto paypal trzeba podać firmie zewnętrznej wrażliwe dane?, jak login, hasło, kod do zatwierdzenia transakcji?

 

Wczoraj, kiedy chciałam wykonać taki przelew, pojawił się komunikat, czy wyrażam zgodę na przekazanie firmie Trusty informacji o moim koncie paypal, brak zgody oznaczał "wyrzucenie" mnie z system. Czy można to jakość obejść?, zwłaszcza, że przekazywanie tego typu informacji jest niezgodne z prawem polskim.

 

W jaki sposób można szybko zasilić konto paypal? Czy expres elixir z banku również zasili konto paypal w kilka sekund? Czy będzie zrealizowany jak zwykły przelew?

 

Z góry dzięki za info.

Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: szybki przelew na paypal

komunikat komunikatem ale nikomu nie jest przekazywane hasło do konta paypal czy konta bankowego

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Dot.: szybki przelew na paypal

1-2 dni robocze

 

przez trusty niestety musisz wyrazić zgodę , ja osobisie z tego nie korzystam.

 

Paypal siedziba w Luksemburgu a macierzysta w USA więc jakie Polskie Prawo 🙂 

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: szybki przelew na paypal

Mam na myśli Polskę, przykładowo „screen scraping”, polegał na badaniu online zdolności kredytowej klienta w oparciu o historię transakcji wykonanych na jego rachunkach w innych bankach, w tym procesie pracownik banku wymagał od klienta podania loginów i haseł do jego rachunków w innych bankach. Ta procedura została zakazana w 2014 r. przez KNF.

 

Natomiast jeżeli dana firma działa na terytorium innego kraju, powinna się stosować do przepisów obowiązujących w tym kraju.

 

W moim przypadku zwykły przelew bez względu, w której sesji go zlecę w danym dniu, zawsze jest księgowany dnia następnego o 1 w nocy.

 

Czyli nie ma sensu teraz  płacić  ekstra  za przelew błyskawiczny, bo i tak dojdzie we wtorek. 😞 Szkoda.

 

Nie ma innej możliwości szybkiego zasilenia tego konta?

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: szybki przelew na paypal

jak masz kogoś to niech przeleje Ci środki na paypal a Ty jemu (jej) na konto i już 🙂 

 

Na ebay nie jesteś od wczoraj więc chyba zauwazyłaś że Polskie prawo , przepisy itp nie mją zasotosowania w takiej działalności jakim jest paypal 🙂 

 

 

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: szybki przelew na paypal

podepnij karte kredytowa to pobiora natychmiast

**************************************
Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: szybki przelew na paypal

szybie doładowanie konta Paypal przelewem nie wymaga podania zewnetrznej firmie hasła czy kodu do zatwierdzenia transakcji

 

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: szybki przelew na paypal

Kartę mam podpiętą, problem w tym, że to ma być przelew prywatny dla brata, który jest w innym kraju.. Przy karcie wezmą dużą prowizję, o ile taki przelew jest możliwy.

 

W momencie kiedy wybrałam opcję przelewu szybkiego z mojego konta paypal, pokazał się komunikat, że aby przejść dalej muszę wyrazić zgodę na przetważanie moich danych konta paypal i dostęp do tego konta zewnętrznej firmie (zgodę potem mozna cofnąć). Dlatego zrezygnowałam, wcześniej przy blue media nie było takich komunikatów.

 

Trudno, trzeba czekać do wtorku. 😞

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: szybki przelew na paypal

komunikat komunikatem ale nikomu nie jest przekazywane hasło do konta paypal czy konta bankowego

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: szybki przelew na paypal

Ok. Dzięki. Ważna informacja.

 

Natomiast po kliknięciu w szybki przelew z Trustly pojawia się info::

 

"Dodając TopUp, zezwalasz firmie PayPal na udzielenie im zgody na:

Możesz w każdej chwili cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojego konta PayPal.

 Zgadzasz się, że TopUp ponosi odpowiedzialność za korzystanie z Twoich danych zgodnie ze swoimi Zasadami zachowania poufności."

 

Zasady w niezrozumiałym języku, więc dalej już nie klikam, bo nie wiem na co się zgadzam...

 

Firma Bluemadia nie żadała takich informacji. Tak więc pozostaje zwykły przelew. Paypal przestaje być nowoczesne i bezpieczne.

 

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź