problem z paypal UWAGA !!!!!

paulus0_44
Użytkownik

Uwaga !!!


paypal moze ci zablokowac konto wq kazdej chwili !!!


co najlepsze nie podadzą ci powodu!


Jak sie dodzwonisz na nr do LUXEMBURGA to ci powiedzą ze w zwiazku ze zbyt wysokim ryzykiem zakonczyli z toba wspolprace!!!


Na ebayu kupilem kilka zabawek dla dziecka (duzy elektr.auto) i musialem odebrac osobiscie i zaplacic przy odbiorze ,jak cchial sprzedajacy.


W pozostalych przypadkach placilem przez paypala,chociaz wolalbym normalnie.


Po jakims czasie nagle poblokowali mi kilka opcji zmiany adresu czy zmiany karty bankomatowej i chcieli abym im wyslal do


weryfikacji moje scany dokumentow.


Chcialem to zrobic ale sie nie dalo, wiec napisalem do nich.


ŻADNYCH ODPOWIEDZI.


Po miesiącu dodzwonilem sie w koncu do Luxemburga i powiedzialno mi ze ze mną wiąże sie zbyt wysokie ryzyko.


Pytalem 10razy jakie??? Ale nie chcieli i nie mogli nic wiecej powiedziec!!!


Dodam ,iz uwazam sie za bardzo uczciwego czlowieka,


od 8miu lat pracuje w UK jako kierowca ciezarowki. Na ebayu jestem od chyba 10ciu lat.


Z tego co widze to moge kupowac na ebayu, sprzedawac, tylko jest wielki problem jak wiekszosc sprzedajacych pisze ze akceptują tylko paypal.


Pani z paypala powiedziala mi ze nie moge juz kupowac na ebayu na calym swiecie !!!!!!!!!!


Nie chciala mnie przelaczy do kogos "wyzej"


Bylem bez szans....


Ludzie!!!!! Pomozcie!!!!! Co zrobie jak za 20lat za chleb bedzie mozna placic tylko przez PAYPAL !!!!!!!


Pomocy !!!!! O co tu w tym wszytki chodzi !!!!!


durney@interia.pl

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

problem z paypal UWAGA !!!!!

a dlaczego nie udalo sie przeslac im tych skanow dokumentow?


 


inni pisali juz tutaj, ze takie prosby o skany sie czesto zdarzaja - przynajmniej w tym przypadku nie bylo to 'szczegolne traktowanie' - choc to mala pociecha


 


czyli rozumiem, ze pani z paypala nie zaoferowala zadnego rozwiazania sytuacji...


 


ciekawy jestem, teoretycznie rzecz biorac, czy jesli zalozysz kolejne konto i je zweryfikujesz np. inna karta niz dotychczasowe, tez bedziesz zablokowany...?

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

problem z paypal UWAGA !!!!!

Witam, Moj problem troche innej natury... 1 grudnia 2015 roku sprzedalem uzywany aparat za posrednictwem ebay zgodnie z zasadami ebay klientowi za granice (zaplacil tydzien pozniej a przesylke dostarczono 23 grudnia). Po 3 miesiacach od daty sprzedazy kupujacy wyslal roszczenie, ze sprzet niezgodny z opisem. Z mojej strony jest to oczywiste, ze to proba wyludzenia pieniedzy. Kupujacy mial wystarczajaco duzo czasu na zwrot przedmiotu. Aukcji juz nawet nie ma w moich sprzedanych przedmiotach. W momencie kupna na ebay zaakceptowal zasady z ebay czyli 14 dni na zwrot (30 dni w przypadku niezgodnosci z opisem). Aparat otrzymal 23 grudnia 2015 roku. 2 miesiace pozniej od daty otrzymania wysylki (okolo 3 miesiace od sprzedazy) zglosil roszczenie, ze podobno aparat jest uszkodzony. Czyli wnioskuje, ze 23 grudnia aparat byl sprawny i po 2 miesiacach uzywania, badz nienalezytego uzywania sprzet sie popsol. Aparat byl sprzedany uzywany bez gwarancji na co kupujacy sie zgodzil i mial pelna swiadomosc swoich zakupow. Poniewaz nie mogl juz otworzyc sporu na ebay, bo termin dawno minal otwiera spor poprzez paypal co moim zdaniem jest przestepstwem. Swiadomie probuje wyludzic pieniadze, ktore sie mu nie naleza. Co wiecej dzwonilem dzisiaj do paypal.pl 2 razy i powiadomilem, ze moj adres korespondencyjny ulegl zmianie. Dzis dostalem kolejna wiadomosc, ze kupujacy ma odeslac towar na stary adres gdzie mnie juz tam nie ma!!! Przypominam, ze sprzedalem towar poprzez ebay i tam jest wlasciwy adres do ewentualnych zwrotow. Dlaczego paypal lekcewazy zasady z ebay i daje przyzwolenie oszustowi wyludzic ode mnie pieniadze? Z przykroscia stwierdzam, ze ktos mnie tutaj chce oszukac a paypal zamiast mi pomoc mam wrazenie, ze stoi po stronie przestepcy. Co w takiej sprawie poradzi prawnik? Sytuacja jasna, koles kupil towar poprzez ebay na zasadach ebay, paypal jest tu tylko posrednikiem. Skoro paypal teraz decyduje za ebay i przedluza okres testowy to oznacza, ze cos tu smierdzi. Na chwile obecna oczywiscie nie mam ani aparatu, ani pieniedzy.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

problem z paypal UWAGA !!!!!

Ja wlasnie wydzwaniam do pay pala bo bylem wlasnie w trakcie tranzakcji aaa tu wyskakuje ze mam uzyc innej karty bo ta jest odrzucona. Co teraz nie mam innej karty.
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

problem z paypal UWAGA !!!!!

Nie można do mnie wysłać pieniędzy na PayPalu. Ale ja mogę. Proszę o pomoc
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

problem z paypal UWAGA !!!!!

Co do cholery z tym paypalem ? Nie mogę się zalogować ,chcą autoryzacji przez telefon i wydzwaniają z Rumunii i innych pañstw ,że autoryzacja niemożliwa . Help !
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź