problem z płatnością !

Kilka tygodni temu pisałem z pytaniem jak zapłacić za zakupiony przedmiot. Chodziło o to, że po kliknięciu zapłać teraz oraz wyborze płatności poprzez system PayPal pojawiał się komunikat następującej treści:

"Niestety, w tej chwili nie możemy przetworzyć płatności za pośrednictwem Twojego konta PayPal. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności (o ile jest dostępna)". Zaproponowano mi wtedy szereg rozwiązań tego problemu, jednak żadne z nich nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Kontaktowałem się również telefonicznie z PayPalem, Pan z którym rozmawiałem stwierdził, że przyczyną takiej sytuacji prawdopodobnie jest sam sprzedawca który jest mało wiarygodny dlatego system PayPal blokuje możliwość przekazania mu pieniędzy. Zrezygnowałem więc z tego zakupu. Musiałem płaszczyć się przed sprzedawcą i przepraszać go za rezygnację z zamówienia, choć wina wcale nie leżała po mojej stronie. Jakieś 3-4 dni temu złożyłem kolejne zamówienie na Ebay. Tym razem mam do czynienia ze sprzedawcą mającym 100% pozytywnych komentarzy, mieszkającym w Wielkiej Brytanii i mającym wyróżnienie dla najlepszego sprzedawcy. Kupiłem więc od niego przedmiot, doładowałem odpowiednią kwotą saldo na PayPal.pl klikam zapłać teraz, kontynuuj a tu powtórka z rozrywki "Niestety, w tej chwili nie możemy przetworzyć płatności za pośrednictwem Twojego konta PayPal. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności (o ile jest dostępna)." Nie mam zamiaru ponownie błagać sprzedawcę o to żeby pozwolił mi wycofać się z zamówienia. Napiszcie proszę co z moim kontem jest nie tak, że nie mogę płacić za to co zamawiam. Nie zamierzam znowu rezygnować. Mogę tylko dodać, że po złożeniu zamówienia na adres email nie przyszło mi nawet zawiadomienie z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

 

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

problem z płatnością !

Nie mam zamiaru ponownie błagać sprzedawcę o to żeby pozwolił mi wycofać się z zamówienia.

 

o nic nie musisz go blagac, to jest w tej chwili jego psim obowiazkiem, (serwis umozliwia takie cos) aby anulowac zamowienie. Ja nie robie z tym zadnego problemu u mnie kupujacy moga sie wycofywac nawet zaraz po zakupie

 

 Mogę tylko dodać, że po złożeniu zamówienia na adres email nie przyszło mi nawet zawiadomienie z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

 

to przychodzi z automatu, czy zaplacisz czy tez nie

 

najprawdopodobniej masz za malo hajsu na koncie, jesli bierzesz wyliczenia z ebaya to robisz to źle, musisz obliczyc po kursie paypala

 

a najlepiej bedzie, jak wplacisz wiecej hajsu, te pieniadze ci nie wyprauja, jesli sa to zlotowki

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

problem z płatnością !

pieniędzy na PayPalu mam więcej niż potrzeba, poza tym zmieniłem walutę w konwerterze.

 

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

problem z płatnością !

Do zapłacenia mam 66,98 funta a saldo mojego konta PayPal po zmianie waluty wynosi ponad 68 funtów.

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

problem z płatnością !

Paypal pobiera 2,5% za przewalutowanie + 1% za transakcje zagraniczna + ich przelicznik walutowy jest naliczany 2 x dziennie i moze sie wahac. Jesli masz polaczenie z kontem czy z karta to powinni pobrac roznice Moze wplac troche wiecej.
**************************************
Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

problem z płatnością !

Is man ten Sam problem jak go rozwiazac
Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

problem z płatnością !

mam identyczny problem po kliknięciu zapłać pojawia się komunikat 

 

Niestety, nie możemy przetworzyć Twojej płatności. Oto inne opcje:

  • Sprawdź inną formę płatności PayPal, np. tę, którą teraz wskazujemy.
  • Wybierz inną opcję płatności.

 

płatności po zakupie do innych sprzedawców idą bez problemu, więc o co chodzi ?? może chodzi o limit w banku ?? kwota za duża??,.

a ja do zapłaty mam tylko US $170,00 , pieniądze na końcie są na pewno, kartą próbowałem i to samo, npisałem wiadomość do sprzedawcy Japończyka i czekam na info

może ktoś rozwiązał taki problem 

proszę o info z góry dzięki 

 

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź