Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

nie moge dokonac platnosci za sprzedane platnosci

Witam .Mam płatnosc (prowizja od sprzedazy) w Euro.Powiazałem karte debetową Visa z kontem. Na koncie mam środki w złotowkach.Nie mogę dokonac płatnosci . Wyskakuje komunikat spróbuj ponownie .Jak ma dononac płatnosci za prowizje od sprzedeazy w inny...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 48 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal - wstrzymana płatność

Witam, ktoś kupił odemnie portret graficzny z ogłoszenia.Uzgodniłam z tą osobą że wyślę mu to na maila po otrzymaniu płatności na PayPal.Płacąc wybrał opcje "płatność za usługi". Płatność jest w tej chwili wstrzymana na 21 dni.Mam zamiar wysłać teraz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 112 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwrot opłaty za promocję przedmiotu

Czy ebay zwraca dodatkowe opłaty za promocję przedmiotu w przypadku gdy on się nie sprzeda? Bo to wynika z tego zestawienia. Nie jestem pewien czy dobrze go rozumiemDzięki

coin_harvest_0-1669307730509.png
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 226 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z płatnoscią za produkt.

Witajcie. Od kilku dni walczę z zapłaceniem za produkt na eBay. Próbowałem kartą i Google Pay i bezskutecznie. Wyskakuje komunikat "Sprawdź szczegóły płatności lub wybierz inną metodę płatności". Środki pobierane są z konta po czym po chwili na nie w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 838 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wypłatą środków.

Witam, mam problem z wypłatom środków za przedmiot, dostałam informacje że srodki zostają wstrzymane z powodu braków danych do identyfikacji. Podałam dane z konta bankowego ze zdjęciem i z prawa jazdy kilka dni temu dostałam odpowiedź zwrotną, że dan...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 135 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak możliwości zaktualizowania nr konta

HejDzis nagle wyskoczył mi komunikat mailowy iz musze zaktualizować nr konta na wypłaty. Do tej pory nie było z tym problemu. Mam zablokowane wypłacanie środków.chcialem zaktualizować lecz po wrzuceniu nr konta system mieli i mieli i nic sie nie dzie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 147 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Płatność przez payoneer

Witam! mam taką sprawę i może ktoś mi pomoże. Chcę kupić pewien produkt z Japonii.Chciałam zapłacić przez Paypal,ale gdy chciałam się zarejestrować na Paypal pokazuje,że ta opcja jest już niedostępna. Sprzedający odpisał mi,że Paypala już nie ma;tera...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 180 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pomocy ! Przelew z portalu gier pokerowych na pay pal

Witam mam problem z wypełnieniem wymaganego formularza w moim koncie pay pal wiele z tych informacji nie mogę wyszukać dlatego proszę o pomoc o to link do tego co mam wypełnić: http://img291.imageshack.us/img291/9007/przelewp.jpg potrzebuje Account H...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 196 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niska kwota wypłaty

Witam, Ostatnio sprzedając przedmioty na ebay po reformie, mam podejrzanie niskie wypłaty. Sprzedaję na ebay.pl i podpiąłem konto w złotówkach. Sprzedałem gramofon Niemcowi za 7999 zł. I ok, prowizja 6,5%, vat od prowizji i wyliczyli 1561 euro i w pr...

Problem ze zmianą numeru konta bankowego do wypłat Płatności eBay

Próbuje zmienić numer rachunku bankowego podpiętego pod płatności eBay. Przechodzę cały proces, podaje nowy numer konta, potwierdzam starym numerem konta, wysyłają mi kod sms, potwierdzam i albo wyskakuje błąd nie określający powodu albo zostaje wylo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 544 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! błąd Http/1.1 Service Unavailable

Jest problem którą nie mogę rozwiązać. Kiedy wchodzę w ustawienia sprzedaży, aby edytować Płatność od kupujących, aby dodać opcję płatności PayPal, zawsze pokazuje błąd Http/1.1 Service Unavailable. Myślę, że z powodu tego błędu nie mogę skonfigurowa...

Problem z płatnością faktury za sprzedaż - zawieszenie konta - brak kontaktu do ebay

Witam wszystkich i bardzo proszę o Waszą pomoc.Opiszę na czym polega problem: Stan sytuacji: Wczoraj, czyli 19 sierpnia otrzymałem fakturę za sprzedaż (16.07.-15.08.) (saldo konta zadłużone na kwotę 945 zł), a chwilę później email powiadamiający o za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 457 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

O k.rwa jaki to poj.bany sysytem!

Mam zaległość 5.50pln i chcę zapłacić a nie mogę się zalogować bo nie mam opłaconego konta! Czy Wy jesteście normalni? Nie widziałem nigdzie takiego syfu jak u Was! Próbując zrobić opłatę w jakiś dziwny sposób otworzyło się nowe konto na ebay! ja się...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 140 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zmiana danych do wypłay

Kolejny problem po reformacji ebay ;-(Chcę zmienić numer konta do wypłat!a więc wchodzę w:Ustawienia Wypłat -> Edytuj dane do wypłat.Podaczas zmiany nr IBAN zostaje poproszony o potwierdzenie poprzedniego numeru konta. wszystko wprowadzam prawidłowo....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 932 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania