Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

paypal - błąd kupujacęgo

Witam, jak rozwiazac sytuacje gdy kupujacy wplacil na nie moj e-mail pieniadze, owszem kiedys mialem takie konto ale je zlikwidowalem na paypal'u. Po prostu przepisal moj login i dodal sobie gmail.com. Aczkolwiek mam w e-bay ustawione nowe i zweryfik...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 242 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

Witam Wszystkich, W odpowiedzi na Wasze sugestie - wielkie dzięki stamps 222 za pomysł, no i dziękuję również wszystkim, którzy o tym może już wcześniej wspominali - stworzyliśmy wątek na szpilce, dotyczący kart kredytowych akceptowanych w systemie P...

Klepsydra, przetwarzanie płatności PayPal - PROBLEM!

Sprzedałam kilka przedmiotów na eBay.de. Jestem osobą prywatną i była to moja pierwsza sprzedaż. Kupujący (dwie osoby) załpacili natychmiast przez PayPal. Na eBay pojawił się symbol klepsydry i info., że płatność jest przetwarzana. Co dziwne, otrzyma...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1473 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Inna metoda płatności niż pay pal escrow

Witam, w związku że zostałem oszukany przez jednego z kupujących a pay pal pomogło mu w tym procederze chciałbym zlikwidować opcje tej płatności, ale nie mogę wystawić nowej aukcji jeżeli nie podam konta pay pal, czy ebay może mnie zmuszać do tego ro...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 353 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

WARSZTATY NA FORUM – SPORY I ROSZCZENIA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Cześć! Chciałam Was zaprosić do wzięcia udziału w warsztatach na temat sporów i roszczeń. Odbędą się one 22 kwietnia, w godzinach 13:00 - 15:00. Z kilkoma osobami zasiądziemy w jednym pokoju przy kilku komputerach i przez dwie godziny będziemy do Was...

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Niedawno udostępniliśmy nową funkcję, pozwalającą na dodawanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego. Teraz możesz kupować na całym świecie, nawet jeśli nie masz karty kredytowej. Dzięki nowej funkcji Dodaj środki do konta możesz: • kupować be...

Jak anulować płatność, Pomocy !!!

Witam! W dniu wczorajszym chcą zapłacić za przedmiot przez paypal, zapłać teraz, ale potem okazało się że nie ma środków na koncie paypal. Dzisiaj doładowałem konto i chciałem zapłcićale nadal jest informacja " zaznacz jako wysłaną , a pieniądze nie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1078 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal nie wymienił mi dolarów na złotówki

Otrzymałam przelew w PayPal w dolarach, na koncie pokazuje mi kwotę w złotówkach ale jak chcę przelać to muszę to zrobić w dolarach - nie przelicza mi. Czy to jakiś błąd i czy jak przeleję dolary na moje konto w mBanku to drugi raz nie stracę na słab...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 244 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal znowu przetrzymuje pieniądze ?

Zleciłam wypłaty w piątek o godzinie 0:44 i 7:44 - do dziś nie otrzymałam przelewu z PayPal.To żałosne - kilkaset zł. to dla mnie licząca się kwota a dla PayPal - bzdet, a poza tym gdzie jest ich regulamin ?! - przelew powinnam otrzymać w ciągu 1-2 d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 256 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Spór z kupującym, czy można potrącić koszty przesyłki?

WitamJakiś czas temu sprzedałem na ebay koszulkę piłkarską za 120 funtów. Kwota całkiem spora, więc dla pewności jako formę wysyłki oferowałem EMS-Pocztex. Przedmiot kupił Hernan z Argentyny. Po tygodniu zapłacił przez Paypal bez żadnego problemu 140...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 48 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Próba uregulowania płatności za sprzedaż konflikt złoty - funt oraz karta

hej, pomozcie bo ja juz zalamuje rece i zaczyna mnie to coraz bardziej drażnic  ...ebay założyłam jeszcze bedac w polsce, ale wogole z niego nie korzystalam od roku jestem w UK i tutaj wystawilam niedawno kilka przedmiotw na sprzedaz, teraz mam do u...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 112 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność ebay - brak karty kredytowej/debetowej

Witam, Jakiś czas temu (5 lat?) podczas pobytu w Anglii założyłem konto na ebay.com. Zostało ono uwierzytelnione za pomoca mojej karty kredytowej z angielskiego banku. Dzisiaj, po latach muszę uregulować opłatę za wystawienia aukcji na ebay. Jest to ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 403 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak podanego kosztu wysyłki

Wygralem aukcje z opcja wysylki na caly swiat, nie bylo jednak podanych kosztow wysylki do Polski. Skontaktowalem sie ze sprzedajacym i ustalilem koszty. Ale teraz nie moge skorzystac z opcji "Zaplac Teraz", poniewaz jest napisane, ze nie ma podanych...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 70 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pieniadze wyslane przez Paypal pod zly adres, co zrobic?

Witam, Pomylilem sie podczas wysylania pieniedzy przez paypal. Z przyzwyczajenia wyslalem do mojego znajomego (na szczecie do znajomego...) Zamiast do osoby, ktorej mialem zaplacic. Czy jest jakis sposob, aby cofnac ta transakcje? Prosze o pomoc, Rad...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1067 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania