Zostalem oszukany przez paypal !

tomaszk83
Użytkownik
Witam jakies 3-4 tygodnie temu zaplacilem za uslugi do pewnej firmy do anglii karta kredtyowa zaplacilem jako gosc nie logujac sie do systemu paypal. Wplata zostala zamrozozna z nieznaych mi pryczyn jest to 260 funtow jakies 1300zl , musialem te kwote wyslac jeszcze raz od kogos innego ... Dzwonilem do paypal i obiecano mi kontakt w ciagu 48h mija 4 tydzien , zero kontaktu , a jak dzwopnie na infolinie kaza mi czekac kolejen 48h, kontaktowalem sie z 3 niezaleznymi adwoakatami poniewaz posiadam wielka firme i paru radcow jest mi potzebnych , kazdy z nich przyznal mi ze zostalem oszukany a moje pieniadze zostaly rozporzadzaone nie zgodnie z moim zamierzeniem czyli zwykle oszustwo na terenie RP , dodatkowo adwokat powiedzial mi ze to jest taka polityka tej firmy , na dniach robie doniesienie do prokuratury, wysylam pismo do ministra i prezydenta,email do polsatu i tvn zostal wyslany mam tam tez bardzo dobrych znajomych a problem pp i oszustw jakie ta firma dokonuje w polsce jest nagminny,Pani Emilio moze Pani mi pomoze i odratuje sytuacje i reputacje tej zlodziejskiej firmy w polsce....
Wiadomość 1 z 22
ostatnia odpowiedź
21 ODPOW. 21

Zostalem oszukany przez paypal !

... no to jak jesteć taki duży GOŚĆ z taką wielką firmą i kompanią radców i adwokatów to napisz jeszcze do Ministerstwa Obrony Narodowej , niech "chłopaki" z MON-u wyślą GROM po Twój szmal . Tylko pamiętaj , że pisząc do urzędów państwowych nazwę własnego kraju pisze się z dużej litery . Podaję wzór :

Polska .

Pisownia słowa anglia jest jak najbardziej poprawna . E-mail do telewizji TRWAM też byłby wskazany . Pani Emilia nie pomoże Ci , no chyba , że złoży się z kolegami i koleżankami na datek za Dowcip roku .
Wiadomość 2 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

tomaszk83
Użytkownik
Witam czyli mam rozumiec ze to normalka w paypal , wplacisz dojdzie ,wplacisz nie dojdzie , kolego 1300zl droga nie chodzi i jezli pracujesz to wiesz chyba ile sie trzeba narobic zeby tyle zarobic , i prosze nie poprawiac mojej pisowni bo jak bys byl tak "wkurzony" jak ja to napewno bys nie myslal o pisowni.
Powierzylem tej firme moje pieniadze w konkretnym i zamierzonym celu , zostaly one mi zabrane i wykorzystane wbrew mojej woli a tym bardziej wbrew przeznaczeniu,Musialem wylozyc kolejne 1300zl zeby zalatwic sprawe ktora ne mogla czekac.Dzwonie do tej firmy po raz N-ty i co ciagle slysze ? odezwiemy sie w ciagu 48 h .... zenada !!!!!!
Czekam na odzew Pani Emili w tej sprawie...
Wiadomość 3 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

Masz taką Wieeelką firme i stado radców prawnych to weź sobie odpuść te 1300 zeta bo tyle to wydajesz pewnie w jeden wieczór w pubie )))
Wiadomość 4 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

Witaj tomaszk83,

Sprawdziłam Twoją sprawę i dowiedziałam się, że została ona już pomyślnie rozwiązana - co mnie bardzo cieszy.

Daj znać, jeśli masz jeszcze jakieś pytania.

Pozdrawiam,
Emilia
Wiadomość 5 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

tomaszk83
Użytkownik
dzis wkoncu ktos sie odezwal i zalatwili ta sprawe.
Pozdrawiam
Wiadomość 6 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

Jestem ciekaw co pomogło ? E-mail do Polsatu , czy jednak była składka ?
Wiadomość 7 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

t0m_k0
Użytkownik
ja bym poinformował pisemnie rade nadzorczą lub DYREKCJE PAYPAL o całej sytuacji, później pisemnie do BIURA OCHRONY PRAW KONSUMENTA, a następnie całą sprawę zgłosił bym do KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO i na koniec POLICJA lub PROKURATOR.
nie podarował bym komuś tam 1300 pln w prezencie. może nie jesteś jedynym oszukanym w ten sposób a jak widzę ludzie czują się bezradni w takich sytuacjach i odpuszczają.
a śmieją się tylko ci którzy nie umoczyli 1300 pln i nimi bym się tu nie przejmował.
powodzenia
Wiadomość 8 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

jerman33110
Użytkownik
PAYPAL TO ZLODZIEJE!!!!!!ZABLOKOWALI MI KONTO I ZAMROZILI PIENIADZE NA 6 MIESIECY!!!!!!!!
Wiadomość 9 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

dragonfromtheeast
Użytkownik

PayPal świetnie chroni nasze zakupy. Kupiłem od chińczyka 38szt. zegarków dostałem jakiś śmieszny breloczek. Po wadze i gabarycie można szybko stwierdzić, że to wałek, ale dla PayPala to mało. Chińczyk przyznał się i napisał że zaszła pomyłka i wyśle mi zegarki, oczywiście ich nie dostałem. Ale przyznanie się żółtka też nic nie znaczy dla detektywów z PayPala.


Dziękuję Paypalowi że pozwolił mnie wydymać na 160$


Wiadomość 10 z 22
ostatnia odpowiedź