Płacenie bez karty

Błagam pomóżcie szybko.

Przelałąm środki na PayPal z konta bankowego i one juz tam są, czekają. Po zainicjowaniu płatności na eBayu i zalogowaniu na PayPalu żądają dodania katy kredytowej. Nie mam opcji skorzystania ze środkuów na koncie PayPal. Jest tylko 1 okienko o karcie kredytowej. Co robić?

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

Płacenie bez karty

najlepiej zadzwon do obslugi klienta paypal https://www.paypal.com/pl/selfhelp/contact/call 

 

moze chodzi o weryfikacje konta byla kiedys mozliwosc weryfikacji wlasnie porzez konto bankowe

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Płacenie bez karty

Dziękuję za odpowiedź.
Już chyba zorientowałam się o co chodzi. Na moim koncie brakuje kwoty 0,87 euro bo chyba zmienił się kurs i dlatego nie chce mnie puścić na płatność z konta. Ale to domysły, doładuję konto i zobaczymy. Napiszę jeszcze.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Płacenie bez karty

najlepiej zadzwon do obslugi klienta paypal https://www.paypal.com/pl/selfhelp/contact/call 

 

moze chodzi o weryfikacje konta byla kiedys mozliwosc weryfikacji wlasnie porzez konto bankowe

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Płacenie bez karty

Dziękuję za odpowiedź.
Już chyba zorientowałam się o co chodzi. Na moim koncie brakuje kwoty 0,87 euro bo chyba zmienił się kurs i dlatego nie chce mnie puścić na płatność z konta. Ale to domysły, doładuję konto i zobaczymy. Napiszę jeszcze.
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Płacenie bez karty

I jaki wynik?

 

Mam ten sam problem, a środki na koncie paypal są z zapasem.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Płacenie bez karty

Jak tam udało się zapłacić bez wykorzystywania karty?

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Płacenie bez karty

Wystarczająca kwota to nie wszystko, należy jeszcze przeliczyć odpowiednią kwotę na walutę w której realizowana jest transakcja, jest taka opcja w PayPal
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź