anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zapłacić przez PayPal, bo niby nie ma kosztów wysyłki do Polski a w aukcji są podane

witam

kupiłem przedmiot na aukcji i od razu chciałem zapłacić w systemie PayPal, jednak pojawił się komunikat o treści: TEN SPRZEDAWCA NIE PODAŁ KOSZTÓW WYSYŁKI DO TWOJEJ LOKALIZACJI. POPROŚ SPRZEDAWCĘ O PODANIE ŁĄCZNEJ KWOTY DO ZAPŁATY I PODANIE KOSZTÓW WYSYŁKI LUB ZMIEŃ SWÓJ ADRES. W opisie aukcji podano koszty wysyłki i opłaty importowe do Polski a mimo to, nie mogę zapłacić- DLACZEGO??? Adres jest ok, bo zawsze na niego Sprzedający wysyłają mi zakupione towary, próbowałem nawet zmienić na wysyłkę do znajomych w Niemczech ale to nic nie daje.... PROSZĘ O POMOC, gdyż sprzedający otworzył już sprawę o niezapłacenie za towar. Wysłałem do niego 3 maile z prośbą o wystawienie nowej faktury do zapłaty, zgodnie z komunikatem Ebay ale nie odpowiedział do tej pory.... W jego komentarzach negatywnych czytam, że w ogóle nie odpowiada na maile... Co robić w tej sytuacji?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Nie mogę zapłacić przez PayPal, bo niby nie ma kosztów wysyłki do Polski a w aukcji są podane

Odpowiedz na spor podajac to co tutaj. Nie twoja wina

**************************************
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Nie mogę zapłacić przez PayPal, bo niby nie ma kosztów wysyłki do Polski a w aukcji są podane

Niepotrzebnie kupowałeś skoro wiadomo jest ,że sprzedający ma jakieś negatywne komentarze. Nie odpowiada na emaile. Racja jest po twojej stronie. Sprzedający ma prawo po 4 dniach od zakupu otworzyć spór o brak wpłaty. Nigdy nie zmieniaj aresu wysyłki. Zawsze należy podać adres taki jaki jest podany w twoim koncie PayPal. Trafiłeś na oszusta a teraz masz problem. Zmiana adresu wysyłki powoduje utratę ochrony kupującego i sprzedającego na PayPal. Sprzedający powinien anulować transakcję . Ty zresztą masz takie samo prawo do rezygnacji z płatności . Podasz powód taki jak opisałeś. Powodzenia                                                                          P.S daj znać co z tego wyszło za jakiś czas.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Nie mogę zapłacić przez PayPal, bo niby nie ma kosztów wysyłki do Polski a w aukcji są podane

Skontaktował się ze mną pracownik Ebay.com W jakiś sposób odblokowali możliwość zapłaty z kosztami podanymi w aukcji i mogłem zapłacić bez problemu. Sprzedający wysłał towar i wystawił mi pozytywny komentarz . Ja gościa ocenię jak otrzymam figurkę ale i tak ma u mnie krechę za brak odzewu. Zobaczymy jeszcze jaki towar przyjdzie. Dziękuje wszystkim za pomoc i pozdrawiam.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź