Kurs walutowy $ w PayPal

mpacha
Użytkownik

Witam.


Czy i w jaki sposób PayPal informuje o kursie walut w danym dniu?



Czy generalnie sa to kursy bardziej korzystne dla klienta niz np. w NBP?

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Kurs walutowy $ w PayPal

Mozesz sprawdzic symulujac przewalutowanie na koncie w PayPalu i w ten sposób określic kurs po jakim chodzi dana waluta, czy tego typu kursy są publikowane w PP niestety nie wiem.


Byłbym niezmiernie zaskoczony gdyby jakakolwiek prywatna firma oferowała kurs wymiany danej waluty korzystniejszy od NBP.


Może jednak jest? Jeśli tak to podaj namiary chętnie zmienię usługi, z których dotychczas korzystam.


 


Pozdr

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Kurs walutowy $ w PayPal

Paypal, podobno, koryguje kurs 2 x dziennie.


Nie zauwazylem duzych roznic z innymi kantorami oprocz tego ze za przewalutowanie Paypal dolicza 2,5% (przynajmniej tak bylo jakies 2 lata temu) i o tym otwarcie informowali w pomocy.


Nie oplaca sie przewalutowywac na Paypalu ale czesto nie ma wyjscia...


Najlepiej dokonywac zakupow w tej walucie. 

**************************************
Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Kurs walutowy $ w PayPal

wciaz niezmiennie: 2,5% i korygacja 2 x dziennie


https://www.paypal.com/helpcenter/main.jsp;?cmd=_help&t=solutionTab&ft=homeTab&ps=&solutionId=163154&locale=pl_PL&_dyncharset=UTF-8&countrycode=PL&cmd=_help&m=HT

**************************************
Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Kurs walutowy $ w PayPal

Witam...uwazajcie na płatności w innej walucie niż złotówki.
Płaciłem dzisiaj za zakupy w dolarach. Niecałe 189.42 $ co daje po kursie Nbp 3.43/$ na dzień 20.03.2018r 650zł... A PayPal skasował mnie z konta 680zł. Normalne złodziejstwo.
Pozdrawiam.
Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Kurs walutowy $ w PayPal

eh no może i złodziejstwo -jak wszędzie w sektorze bankowym -pobierają prowizję za przewalutowanie i obliczają po kursie jaki oferuje im ich partner finansowy -często też opłaca się przeliczyć "ręcznie" saldo na walutę w której trzeba dokonać płatności.
Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Kurs walutowy $ w PayPal

PayPal to totalne zlodziejstwo 🙂

Do tego nie da sie wyplacic do PL w innej walucie jak PLN. PayPal kombinuje jak moze zeby ukrasc jak najwiecej kasy, a ja narzekalem na prowizje w allegro 🙂

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź