anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

radekzm
Użytkownik
Pierwsza przygoda z ebay i widzę ze tragedia!

Kupiłem przedmiot, chcę za niego zapłacić, nie mogłem zweryfikować karty PayPal to kliknąłem inne formy przelew i okazało się ze wybranie zapłaty w formie przelewu jest nie odwracalne. Przynajmniej ja nie mogę teraz nigdzie znaleźć nr konta i opcji zapłać PayPal. Osoba wystawiająca przedmiot wydaje mi się że jest również początkująca. Dodam ze aukcja był zagraniczna.

Ale widzę ze ebay w porównaniu z allegro to bardzo blado wypada, połapać się nie można co gdzie jak.
Wiadomość 1 z 37
ostatnia odpowiedź
36 ODPOW. 36

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Ale chamstwo i brak merytorycznych odpowiedzi. Jak si nie wie, to si nie pisze. Mdrale bez wiedzy!
Wiadomość 11 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Ale chamstwo i brak merytorycznych odpowiedzi. Jak si nie wie, to si nie pisze. Mdrale bez wiedzy!
Wiadomość 12 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Ale chamstwo i brak merytorycznych odpowiedzi. Jak si nie wie, to si nie pisze. Mdrale bez wiedzy!
Wiadomość 13 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

To dla tych wszechwiedzących, którzy się tu mądrzyli. Odpowiedź działu pomocy eBay...

Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta eBay i pytanie dotyczące
zmiany metody płatności za zakupiony przedmiot na Twoim koncie.

Jeśli forma płatności, wybrana podczas realizacji transakcji, została
zapisana na Twoim koncie Mój eBay, to nie ma możliwości jej zmiany na
inną. Jeżeli jednak uzgodnisz ze sprzedającym, że możesz zapłacić za
przedmiot w innej wybranej przez Was formie, będzie to możliwe.

Teraz chyba powinno być głupio tym chamom.
Wiadomość 14 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

00ostry
Użytkownik

Też jestem początkujący i popełniłem tą samą gafę. Dzięki za informacje, bo pewnie dalej brnąłbym w tym samym gównie, serwowanym w formie świetnej, mobilizującej  pomocy konwentu mądrali...

Wiadomość 15 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Poproście sprzedawce o fakture PP a słowo ,,chamstwo" zostawcie dla sprzedawców jacy Was w oszukają jeśli nie będziecie czytali ze zrozumienim tego co my wam podpowiemy 


mazi23pl na drugi raz pytaj pracowników serwisu a nie chamów 


pozdrawiam chłodno w swoim i kolegów imieniu


ps. jak jesteś taki mądry to czy uwzględniłeś opcje że ten sprzedawca może nie akceptowac płatności PP.


ps. jak byś chciał odstąpic od tej transakcji to szukaj w pomoc ( prawy górny róg strony, albo Dział Obsługi....)

Wiadomość 16 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

benito71_2008
Użytkownik

też poległem na ebay - chce zmienic rodzaj płatności z przelew na pay pal - podobnie jak kolega - allegro jest super a e nbay 100 lat za murzynami...

Wiadomość 17 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

zeta111anna
Użytkownik

wątek z 2009 r, mamy teraz 2012, a ten sam problem wciaż na ebay-u. tez chcialam zmienic platnosc z przelewu na kartę i niestety nie ma takiej mozliwości, odechciewa sie zakupów, pierwszy zakup i ostatni w tym serwisie, masakra

Wiadomość 18 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

maniek_kob
Użytkownik

i jak, zmieniło się coś w tej sprawie? bo mam ten sam problem i co mam teraz zrobić?

Wiadomość 19 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Popros sprzedawce o przyslanie rachunku przez Paypal  albo zaplac przez Paypal zaznaczajac ze to aukcja Ebay i podajac jej numer. Ochrona Paypal obowiazuje pod warunkiem ze wplata jest jednorazowa i calkowita tzn nieratalna

**************************************
Wiadomość 20 z 37
ostatnia odpowiedź