anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

***wauzi***
Użytkownik
Witam! Dziś zarejestrowałem sie do serwisu paypal, przy próbie zapłaty na jaką opiewał mój rachunek ~2400 USD system odmówił posłuszeństwa wymawiając się komunikatem:

Autoryzacja nie powiodła się

W tym momencie nie można sfinansować tej płatności przy użyciu karty kredytowej.
Płatność ta nie może zostać przetworzona w tym momencie. Spróbuj ponownie później.


Okazało się, że akceptuję kwotę dokładnie 999 i ani dolara więcej,
Płatność rozbiłem więc na raty, przesłanie pierwszej zakończyło sie sukcesem, kolejnej już nie...

Dopełniłem formalności co do mojej weryfikacji, więc teoretycznie, przynajmniej z tego co zrozumiałem limitu żadnego nie powinno być... a jednak jest.
Jeżeli ktoś potrafi mi pomóc, będę strasznie wdzięczny!
Pozdrawiam
Wiadomość 1 z 29
ostatnia odpowiedź
28 ODPOW. 28

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

mam to samo: "zazadaj rachunku od sprzedawcy " nie dziala od kilku dni conajmniej.
Mimo ze pisze: "sprobuj za kilka minut" to minely 4 dni i wciaz nie dziala.

Napisalem do Ebay - odpowiedzieli wpierw bez sensu i nie na temat a drugim razem poradzili zeby sie nie martwic i kontaktowac sie przez system wiadomosci Ebay poczym zalaczyli kilka stron tekstu jak to czynic.

*******
Niniejszy link jest reklamą i prowadzi do alternatywnego serwisu finansowego, najtanszego na necie z...

**************************************
Wiadomość 21 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

Czy komuś udało się rozwiązać ten problem z ograniczeniem paypal? Bo ja straciłem już wszelką nadzieje że uda mi sie wysłać pieniądze. Straciłem i przedmiot i część wpłaconej kwoty którą jakoś udało mi sie przelać.Pomóżcie 😞
Wiadomość 22 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

gsmmix
Użytkownik
czy ktos rozwiazal ten problem ??
Wiadomość 23 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

tomaszk83
Użytkownik
potwierdzam monebookers jest naprawde dobrym systemem, nie rozumiem tylko dalczewgo moneybookers ma podpisana umowe z przelewy24 i mozna sobie konto zasilic w kilka sekund a taki potentat jak paypal niema tej mozliwosci 😞
Wiadomość 24 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

matious89
Użytkownik
Mam dokładnie tej sam problem:

Autoryzacja nie powiodła się

W tym momencie nie można sfinansować tej płatności przy użyciu karty kredytowej.
Płatność ta nie może zostać przetworzona w tym momencie. Spróbuj ponownie później.


Czy ktos ma jakis konkretny sposob? Infolinia daje zbywajace odpowiedzi,ze system czasem tak ma ;/

Co robic?
Wiadomość 25 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

Witam, czy jest ktos to by mi odpowiedział na pare pytań? Nie korzystalem nigdy z paypal i bylbym wdzieczny gdyby ktos sie zemna skontaktowal na moje gg 7076719 i podpowiedzial pare rzeczy 🙂
Wiadomość 26 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

zacznij tutaj od wypelniania okienek:

https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=ZA49bb7t6k9iaIZJiArV1NpxKb2oGdzFpq2I3DADGPMrvbpEAKwALFbvBIu&dispatch=5885d80a13c0db1fc53a056acd1538874a43d73a07f26b2caf7353d6a9263490
Wiadomość 27 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

lub tu, jesli powyzszcza strona nie dziala:

Kliknij na:
"Konto osobiste
Dla klientów indywidualnych, którzy kupują w Internecie"




https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=47-NQTpYqOQBIxAspYZ33Rq9kSmFNhH6FTerfzWbPF3PjG6UqHla1X9EwPe&dispatch=5885d80a13c0db1fc53a056acd1538874a43d73a07f26b2caf7353d6a9263490
Wiadomość 28 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

lub tu, jesli powyzszcza strona nie dziala:

Kliknij na "Załóż konto"

https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=_home

a nastepnie na "Konto osobiste
Dla klientów indywidualnych, którzy kupują w Internecie"

i wypelnij okienka w formularzu otwarcia konta.

To wszystko, cala filozofia.
Wiadomość 29 z 29
ostatnia odpowiedź