anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PAYPAL - Sprzedający nie otrzymał jeszcze płatności

Witam.Mam taki problem.Otóż tydzień temu w piątek wygrałem aukcję(UK)i w sobotę 13 lutego zapłaciłem za przedmiot w paypal bezpośrednio ze strony e-baya.Dwa dni temu w piątek sprzedający odezwał się do mnie,ze zapłata jeszcze nie dotarła i czeka na moje wyjaśnienia.Jest to o tyle dziwne,że zarówno na moim koncie e-bay jak i na koncie paypala mam zaznaczone że płatność została zrobiona i ze sprzedający otrzymał pieniądze.Wysłałem mu maila zwrotnego z wyjaśnieniem załączając do niego tzw "potwierdzenie płatności na rzecz..." którą każdorazowo otrzymuję po wpłacie.Czy ktoś już miał podobna sytuację bo przyznam się że zdarzyło mi się to po raz pierwszy.No chyba,ze sprzedający próbuje mnie naciągnąć.
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

PAYPAL - Sprzedający nie otrzymał jeszcze płatności

ten email mogl byc falszywy. Czy podal w email adres email na ktory powinienes dokonac wplaty? Jesli tak to jest to podejrzane.

Kontaktuj sie ze sprzedawca tylko przez system wiadomosci Ebay.
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

PAYPAL - Sprzedający nie otrzymał jeszcze płatności

Sprzedający stwierdził w mailu tylko że nie otrzymał jeszcze wpłaty i prosił o pilny kontakt.Nie było tam żadnego linka ani nic takiego.Jedynie adres pocztowy na który ewentualnie mam dokonać wpłaty jeśli jeszcze tego nie zrobiłem.Poza tym sprawdziłem ten adres e-mail i jest taki sam na jaki dokonałem wpłaty więc chyba nie mógł byc fałszywy.
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

PAYPAL - Sprzedający nie otrzymał jeszcze płatności

aroo_s
Użytkownik
mam podobny problem, zapłaciłem w piątek a do dzisiaj(niedziela) nie ma zapłaty. Tak twierdzi sprzedający. Płaciłem z mojego konta PayPal na jego konto Paypal. Miał ktoś już taki problem? Roju885 jak się to skończyło?
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

PAYPAL - Sprzedający nie otrzymał jeszcze płatności

aroo_s
Użytkownik
Dodam ze sprzedajacy wygląda na uczciwego, ma ponad 26000 komentarz pozytywnych
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź