Zwrot pieniędzy PayPal

szymix96
Użytkownik

Witam,


  Jestem nowy na tych ebay'ach i PayPal'ach, niedawno (3 dni temu) kupowałem cuś i już popełniłem pierwszy błąd, wpłaciłem sprzedajacemu trochu za dużo pieniędzy (zamawiałem parę rzeczy od jednego sprzedawcy i zapłaciłem mu za wysyłkę każdej rzeczy osobno), On napisał, że zwróci mi 'ekstra pieniadze za wysyłkę' i tak zrobił (dokładnie wczoraj).


  Na PayPal'u jego zwrot ma status 'zakończony', ale na koncie bankowym wciaż nie ma pieniędzy (płaciłem karta debetowa przez PayPal) i pytanie brzmi: ile będę musiał czekać, aż pieniadze pojawia sie na koncie bankowym?


Pozdrawiam


 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Zwrot pieniędzy PayPal

Możesz zostawic sobie dostepne saldo na koncie PayPal jakbys chcial cos kupuc. Przydatne. Jezeli jednak chcesz dokonac wyplaty musisz miec


 


1) odpowiednie saldo do wyplaty


2) jak sie zalogujesz to powinienes widziec zakladke wyplaty tak Cie system zapyta o kwote klikasz i leci na konto bankowe ( 1 -4 dni robocze)


 


Jesli tego nie zrobisz nic sie samo bez Twojej ingerencji nie stanie a srodki bede dostepne na koncie PayPal.


 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniędzy PayPal

szymix96
Użytkownik

Kurcze, zapomniałem wspomnieć, że PayPal automatycznie dokonał 'Wpłaty na kartę kredytowa', ale rozumiem, że na pieniadze będę czekał od 1-4 dni od kiedy PayPal dokonał wpłaty. Dobrze jarzę? 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniędzy PayPal

Tak. Na karte kredytowa powinno byc szybciej, 1-4 dni to jak wyplacasz na konto bankowe.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź