anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

UA920310329US proszę 😆

Wiadomość 201 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ludzie... jak czekacie parę dni to nic. Rzadko kiedy w ten sam dzień kiedy wyląduje idzie dalej, prawdopodobnie za kilka dni ruszą.
Tu są osoby, które czekają na przesyłki od października/listopada i raczej się nie doczekają (w tym ja niestety)...
Wiadomość 202 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

 
Wiadomość 203 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

fakt, zaleganie od 8 listopada brzmi conajmniej nieobiecująco... reklamacja na ebayu i tyle, chyba nic innego nie pozostaje

Wiadomość 204 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Na tą moją datowaną właśnei na 8 listopada P.P. zareagowała po 3 mailu z konkretnymi pretensjami. Jednak od ponad tygodnia nie uzyskałem odpowiedzi. Śmieszna sprawa, bo w tamtym tygodniu w poniedziałek paczka z UK została wysłana do mnie i dzisiaj już jest. Daje im czas do połowy lutego, potem claim na paypal i już

Wiadomość 205 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Mateusz co się przejmujesz. Zgłaszam spór na PayPal niech się martwi sprzedawca A nie ty. Od zgloszenia sporu do przeksztalcenia go w claima masz 20 dni. I gwarantuje ci ze przez te 20 dni sprzedawcs zrobi wiecej w usps niz pp przez caly twoj okres czekania.
Wiadomość 206 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Czy ten nieszczęsny komunikat "Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND" oznacza, że obsuwa jest gwarantowana, czy też wszystko kwestia (nie)szczęścia i jedna paczka może od razu ruszyć w drogę, a druga będzie gniła  nie wiadomo gdzie?

Wiadomość 207 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ja mam to samo tylko, że w Chicago...

 

January 27, 2018, 9:25 pm
Departed
CHICAGO, UNITED STATES
Your item departed a transfer airport in O'HARE INTERNATIONAL, CHICAGO, UNITED STATES on January 27, 2018 at 9:25 pm. The item is currently in transit to the destination.

 

 

To normalne, że ona tam leży ciągle?

Wiadomość 208 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ona nie leży w Chicago taki zwrot oznacza jedynie że paczka trafiła do kontenery i czeka na odpowiedni lot. Kolejny wpis będziesz miał albo z Frankfurtu nad Menem albo z Colonia Bonn tam są trasy przesiadkowe i następny wpis będzie już na Okęciu. Tempo nadania paczki zależy od wielu czynników jej klasy oblozenia w samolotach. Paczka powinna być w Europie do tygodnia.
Wiadomość 209 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Komuś się coś ruszyło??
Wiadomość 210 z 439
ostatnia odpowiedź