anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający nie akceptuje PayPala, żąda zapłaty tylko przelewem bankowym.

Witam,


Dziwna sytuacja. Pierwszy raz spotykam się, że sprzedający nie akceptuje płatności PayPalem. Moim błędem było to, że na stronie z opisem przedmiotu nie zwróciłem uwagi na płatności, z góry założyłem, że musi być PayPal. Tymczasem jest tylko przelew bankowy, przy którym nie ma żadnej ochrony kupującego (tak myślę). Oczywiście tenże sprzdający (z Austrii) założył mi na ebayu jakieś roszczenia i straszą mnie, że mogą mi zamknąć konto.


I co teraz zrobić?


Pozdrawiam


Mariusz

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Sprzedający nie akceptuje PayPala, żąda zapłaty tylko przelewem bankowym.

Mmasz racje, tylko Paypal zapewnia bezpieczenstwo.

Zaproponuj sprzedawcy anulowanie transakcji za obopolna zgoda. Sprzedawca wystapi do Ebay o zwrot kosztow.   Ebay przysle ci email ktory potwierdzisz ze sie zgadzasz i sprzedawca otrzyma zwrot prowizji + darmowe wystawienie jesli rzecz sie sprzeda. Wystawicie sobie opinie.Sprzedawca nie moze kupujacemu wystawic negatywnej opinii.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedający nie akceptuje PayPala, żąda zapłaty tylko przelewem bankowym.

Próbowałem skontaktować się z tym sprzedającym, ale nie odpowiada. Ciekaw jestem, jakie mogą być konsekwencje tego, że nie wyślę mu tych pieniedzy przelewem bankowym. Przecież nawet jeśli to zrobię, to ebay i tak nie będzie mógł tego skontrolować. Sprzdający może powiedzieć, że pieniędzy nie otrzymał i sprawa dalej będzie wisieć:( Czy w związku z taką jedną spawą pomimo ponad 180 pozytwnych komentarzy mogą mi zablokować konto ebay?

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedający nie akceptuje PayPala, żąda zapłaty tylko przelewem bankowym.

nic ci nie grozi. Konto zamykaja jak sie "narozrabia" duzo wiecej. CDonajwyzej, na jakis czas, moga dac ci minusik na koncie, ale tylko na jakis czas.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedający nie akceptuje PayPala, żąda zapłaty tylko przelewem bankowym.

Zobacz ile ma komentarzy sprzedający , jesli mniej jak 50 to musi Ci przyjąc zapłate Paypal . Generalnie Niemcy i Austriacy raczej nie kozystaja z Paypal bo bierze prowizje , maja dobry system bankowy  gdzie kasa idzie bezpłatnie .

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź