Problem z paczka z usa

Witam wygrałem aukcję od osoby z USA. 13 grudnia przelew zrobiłem od razu za pośrednictwem paypala. I od tego momentu zaczęły się kłopoty z tym zakupem. Sprzedawca poinformował mnie iż muszę czekać aż otrzyma przekaz z paypala. Pierwszy raz się z tym spotkałem ale mówię ok rozumiem za koszty wysyłki ma dac ponad 100 dolarów. Czekałem aż 3 tygodnie aż według niego kasa była widoczna na koncie. Podobno było związane to z świętami. Paczke wysłał wreszcie 5 stycznia za pośrednictwem USPS prioryty mail international package z ubezpieczeniem. Myślę sobie paczka szybko dojdzie, i tu kolejny problem od poniedziałku paczka ma status
Your item departed from an intermediate transfer airport in METROPOLITAN AREA, LOUISVILLE, UNITED STATES on January 8, 2018 at 9:52 pm. The item is currently in transit to the destination
I nic zero głucho na stronie poczty polskiej widnieje że paczka opuściła Florydę i nic więcej.
Ma ktoś doświadczenie z tym. Zaczynam się już po mały wsciekac najpierw 3 tygodnie czekania na wysłanie paczki teraz wszystko wskazuje że paczka zaginęła gdzieś w jakimś louisville. Co robić? Prosiłbym was o radę.
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Problem z paczka z usa

Dziwny sprzedawca. Przekaz na Paypal trwa sekundy. Glupi czy o droge pyta?

 

Poczekaj az nadejdziie, sprawdz zawartosc, otworz spor jesli cos sie nie bedzie zgadzalo z opisem.

 

Pozostaje czekac ....

Status przesylki powinien sie zmienbic

**************************************
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Problem z paczka z usa

Teraz po całym fakcie wiem że sprzedawca nie kwalifikowal się do natychmiastowej wypłaty paypal I miał moja wpłatę na holdzie przez 21 dni.
Nie chciałem koty z nim drzec o to bo zależało mi na figurkach które od niego kupiłem plus rozumiem że wysylka wynosiła ponad 100 $ i może dla kolesia przed świętami być to spory wydatek więc wolał mieć kasę w kieszeni.
W razie czego fscet zaznaczył na paypal i Ebay że paczka była wysłana 14 grudnia A tracking który mi dał pokazuje że wysłano ja 5 stycznia. Według opisu Ebay paczka powinna dojść do mnie 9 stycznia no ale to było niemożliwe przy wysyłce 5tego.
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź