anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moją paczkę zarekwirował urząd celn!! Proszę o szybką pomoc

Kupiłem telefon komórkowy z Sigapuru (u polskiego przedstawiciele z którym mam kontakt)

telefon kosztował 509 z wysyłką

na stornie z śledzeniem paczki zobaczyłem że paczka została zatrzymana przez urząd celny w warszawie. 

wedle poleceń sprzedawcy wysłałem im następującą wiadomość email w odpowiedzie na zawiadomienie listowe : 

 

Witam

W odpowiedzi na otrzymane zawiadomienie o przesyłce nr (RF-nr pana paczki), pozycja księgi magazynowej (np.9133/L - panski nr bedzie w liscie) .  Oswiadczam ze przedmiot znajdujacy sie w paczce otrzymuje bezplatnie, gdyz jest to prezent, w paczce znajduje sie jeden telefon komorkowy na moj wlasny uzytek, w zwiazku z tym paragonu nie posiadam, wartosc przedmiotuwynosi około 40euro

 

Moje dane:( z dowodu osobistego)
Imie i nazwisko 
adres zamieszkania 
Seria i nr dowodu osobistego:
Nr pesel: 

 

czego jeszcze mam się spodziewać? czy odpiszą mi ?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Moją paczkę zarekwirował urząd celn!! Proszę o szybką pomoc

telefon oczywiście nie jest oryginalny. marka samsung (wszystkie napisą są. Wygląda kropka w kropkę jak oryginał. pudeko też ) 

 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Moją paczkę zarekwirował urząd celn!! Proszę o szybką pomoc

Nie zarekwirowali tylko zatrzymali w celu naliczenia ewentualnych oplat granicznych (clo + VAT). Jesli ci uwierza i beda w dobrym humorze to zaplacisz od $40, inaczej ustala rynkowa wartosc (maja Internet i bardzo szybko cene ustala) i od tej ceny nalicza oplaty.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź