Oszukana na ebay.pl

Cześć,

Dałam nabić się w butelkę Koreańczykowi na kwotę, którą najchętniej bym odpuściła (110 zł) ale widzę, że mógł oszukać tak wiele innych osób.

Pod koniec maja zapłaciłam za zamówienie przelwem zwykłym (nie chciało mi się zalogować na paypal:/). W opisie aukcji widniała informacja, że przesyłka do PL nie będzie problemem, może być jedynie długotrwały czas oczekiwania - ponad 2 miesiące, do 2 sierpnia.
Do wczoraj czekałam, ale coś mnie tknęło. Napisałam do gościa, gdzie moja paczka. Na co on odpisał, że przeprasza, wszystko przez Covid i proponuje , abym otworzyła sprawę na ebay. Okazało się, że sprawa jest już przeterminowana, sprawy już nie da si otworzyć, nie da się także dać facetowi opinii negatywnej, dzięki czemu nadal oszukuje ludzi ( w ostatnim czasie zaobserwowałam u niego wzrost opinni negatywnych)

Czy da się coś zrobić? Mam ochotę człowiekowi utrzeć nosa, choć pewnie większość dała by sobie spokój.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Oszukana na ebay.pl

Na Paypal mialabys jeszcze opcje otwarcia sporu ale w tej sytuacji juz nic nie zrobisz.

**************************************
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Oszukana na ebay.pl

A jest jakiś sposób, żeby chociaż wystawić mu opinię negatywną i ostrzec innych?

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź