anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca coś kombinuje ?

Witam mam pytanie kupiłem od chińczyka elektronike za ponad 560euro i ostatnio dostałem takie wiadomosci:

 

Dear buyer,we are sorry to bother you,we just got the message from our postal office that your items were returned to us by the customs becuase of the shipping way,don\'t worry,we will send the items to you today by another way,it will just take 7-10 working days to arrive,everything will be fine.Best Regards

 

Dear buyer,we can understand you,maybe this is really ergent for you,we will fix this for you quickly,sorry for the trouble again.Best Regards

 

Dear buyer,sorry to bother you again again,as we know the items are expensive for both of us.they were returned by SG POST.but don\'t worry,if you agree we can send the items to you with another shipping way,it will just take 7-10 working days,we promise everything will be fine,is it ok for you?you know without your permission we can\'t do anything,waiting for your fast response.Best Regards

 

napisałem że chce zwrotu pieniędzy to odpisali tak:

 

Dear friend,We are so sorry for your long wait,we can undersatand your feelind,please don't worry.since we shipped via economy iternational shipping on Jun.15th, would you mind kindly wait for a period if time,it'll reach to your hands soon and safety.please contact us provide that you still receive nothing after wait,we'll work on it soon.thank you Best Regards!

 

oco w tym wszystkich chodzi w tych pierwszych wiadomościach pisze że paczka wróciła do nich? a jak napisałem o zwrot pieniędzy to napisali że wysłali 15 czerwca ? wczesniej jeszcze pisali ze numer tel zły i żebym podał poprawny wydaje mi sie że sprzedawca coś kombinuje...

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Dot.: Czy sprzedawca coś kombinuje ?

Dlatego staram się kupować wyłącznie w Europie ewentualnie w Hameryce lub Kanadzie .Chociaż ostatnio i stamtąd zawiało mi przekrętem.

Wiadomość 11 z 12
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy sprzedawca coś kombinuje ?

no i kasa odzyskana fuks ze sie skapowałem i nie czekałem az chińczyk wyśle poraz chyba trzeci paczke otworzyłem spór napisałem co i jak wkleiłem dwie wiadomosci z ebaya on cos sie motał napisał ze wysłał potem ze czeka na moją zgode po trzech prośbach o zwrot kasy nie zwrócił to zmieniłem na roszczenie na drugi dzień wchodze na paypal a tam kasa wróciła roszczenie znikło nie wiedziałem ze tak szybko kase zwrócą i czy ktoś wie jak to nastąpiło czy paypal sam mi oddał kase czy nacisneli na chińczyka i chińczyk dokonał zwrotu?  

Wiadomość 12 z 12
ostatnia odpowiedź