Użytkownik
Posty: 21
Zarejestrowany: ‎17-07-2007
Problem z wyświetlaniem sklepu poza serwisem "macierzystym"
[ Edytowane ]

Mam postawiony sklep na ebay.uk -kiedy jestem zalogowany w tym serwisie wszystko jest ok. kiedy jednak jesten na dowolnym innym -sklep nie istnieje -kliknięcie w jakikolwiek odnośnik do sklepu -bezpośrednia ikonka czy przekierownie z aukcji powoduje tylko komunikat "sklep nie istnieje" lub "nieznaleziono adresu" -jesli chodzi o wykonanie w nim jakiś czynności /zmian z punktu widzenia sprzedającego to niewielka niedogodność -wystarczy być zalogowanym w odpowiednim serwisie ale jeśli tak samo ten sklep nie istnieje dla klientów spoza UK to kompletna katastrofa: klient np z niemiec ogląda jakiś przedmiot chce obejrzeć więcej z tej kategori i go wywala = koniec zakupów. czy ktoś zetknął się z podobną sytuacją? czy może ja przeoczyłem jakieś zmiany? czy też to może odbijająca się rykoszetem kolejna forma "wspierania" lokalnych sprzedawców czyli uniemozliwianie działania sprzedawcom z innych krajów? może też mam otworzyć sklepy na innych serwisach ebay?

 

nie wiem o co chodzi ale od niedawna jak nożem uciął sprzedaż spadła o ok 30%

Inne odpowiedzi: 3
Użytkownik
Posty: 1 754
Zarejestrowany: ‎26-01-2006
Udzielono odpowiedzi
[ Edytowane ]
odpowiedź dla storekeeper_paradise

Masz oferty ktore nie spelniaja ebayowych wymogów np. w https://www.ebay.pl/itm/132544864154 / https://www.ebay.co.uk/itm/132544864154 zamiast opisu towaru widze info Zobacz pelny opis przedmiotu / See full item description, czyli ebay byc moze ogranicza widocznosc takich ofert lub kupujacych nie interesuje oferta w ktorej nie ma opisu > moze warto sprawdzic https://strefasprzedawcy.ebay.pl/aktualnosci/wiosna-2018/https 

Użytkownik
Posty: 169
Zarejestrowany: ‎02-06-2016
Udzielono odpowiedzi
[ Edytowane ]
odpowiedź dla storekeeper_paradise

u mnie z ikonki sklepu nie da się wejść " nie można znaleść' ale jak klikniesz nazwe jest opcja "zajrzyj do sklepu' działa i na inncyh serwisach.

 

U Ciebie jak klikam witryna jest nie osiągalna czy z PL czy z UK , nawet z poziomu aukcje nie można wejść do sklepu :/ 

 

 Wywala bląd DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

 

Grzebałeś coś w ustawieniach sieci ?? , 

 

faktycznie sprzedaż mocno siadła :/ 

 

 

 

Użytkownik
Posty: 1 652
Zarejestrowany: ‎26-04-2005
Udzielono odpowiedzi
[ Edytowane ]
odpowiedź dla storekeeper_paradise

widze ze sklep masz na ebay.pl nie w uk

 

faktycznie twoj sie nie wyswietla ale ten tak  https://www.ebay.pl/str/sportscollectiblesandfigurines   (ma "str" w adresie)

 

jeszcze zauwazylem ze nie znajduje cie wyszukiwanie zaawansowane w sprzedawcach

**********************************************************************************