Odpowiedz
Highlighted
Użytkownik
Posty: 11
Zarejestrowany: ‎30-12-2016
Zaakceptowana odpowiedź

Głupota kupuących

Ponad 2 miesiące temu sprzedałem pudełko do zestawu LEGO, tylko pudełko co było zaznaczone w aukcji aż 3 razy. Pomimo tego, gdy paczka dotarła, kupujący dziwił się, dlaczego przyszło samo pudełko, a nie cały zestaw. Napisałem mu, że przecież tak miało być i myślałem, że na tym się zakończy, aż do czasu, gdy spojrzałem na swoje komentarze i okazało się, że kupujący wystawił mi negatywa pod sam koniec gdy moźna to zrobić, tak abym ja nie mógł napisać zwrotnego, Pisałem do Ebay, lecz oni twierdzą, że komentarz nie może zostać usunięty, pomimo tego, że sprawa jest tak oczywista. Czy mogę coś jeszcze zrobić w tej sprawie? 

Użytkownik
Posty: 66
Zarejestrowany: ‎11-01-2008

Dot.: Głupota kupuących

odpowiedź dla lukk3rs

Odpowiedz mu na ten komentarz (pod jego komentarzem), że nie potrafi czytać... jeśli to zrobisz dość złośliwie, ale nie przekraczając granic z regulaminu ebay, usuną twoją odpowiedź razem z jego komentarzem. - Z własnego doświadczenia.

Użytkownik
Posty: 11
Zarejestrowany: ‎30-12-2016

Dot.: Głupota kupuących

odpowiedź dla karolinerna

Niestety, odpowiedziałem mu zanim przeczytałem Twoją odpowiedź i nie napisałem tego wystarczająco źlosliwie, więc komentarza pewnie nie usuną, lecz dziękuję za radę na przyszłość.

Użytkownik
Posty: 2
Zarejestrowany: ‎05-12-2017

Dot.: Głupota kupuących

odpowiedź dla lukk3rs

Normalna sprawa. 

Ebay od zawsze wspierał oszustów, złodziei i wszelkie patologie.

Miałem wiele spraw gdzie mogłem udowodnić,że towar został dostarczony( numer śledzenia przesyłki), mimo to ebay robił zwrot pieniędzy na rzecz kupującego. 

 

Na ebay jest żalazna zasada, nie opłaca sie być uczciwym !