Użytkownik
Posty: 1
Zarejestrowany: ‎08-09-2017
Filmy w szablonie Ebay

Witam serdecznie czy w szablonie aukcji mogę umieścić film z YouTube pokazujący jak używać oferowanego przezemnie produktu. Chodzi o to, czy ebay nie potraktuje tego jako linka lub aktywnej zawartości i próby obejścia systemu. W teorii nie jest to moim zdaniem zawartość aktywna, niemnie jednak film pochodzi z firmowego konta na YT. Czy to może być potraktowane jako np. nielegalny link? (bo ebay zakazuje linków do social mediów). 
Z góry dzięki za odpowiedź. 
Pozdrawiam.

Inne odpowiedzi: 2
Użytkownik
Posty: 30
Zarejestrowany: ‎03-01-2018
Udzielono odpowiedzi
[ Edytowane ]
odpowiedź dla grzegorgas_0

Filmu bezpośrednio nie możesz umieścić bo musiałbyś użyć skryptu Java czy innych takich co już jest zawartością aktywną. Ja to rozwiązałem w inny sposób. Wstawiłem obrazek przedstawiający player youtube i podlinkowałem do niego mój film na ebay, musisz użyć do tego prostego kodu html. Bez problemu znajdziesz w google jak to zrobić. Zobacz moją aukcje jak to rozwiązałem. Dodam, ze przy tworzeniu aukcji sprawdziłem narzędziem do sprawdzania opisu i nie znajduje mi aktywnej zawartości ani błędów czy niedozwolonych łącz html.

 

https://www.ebay.pl/itm/202237904756

Użytkownik
Posty: 284
Zarejestrowany: ‎24-07-2013
Udzielono odpowiedzi
odpowiedź dla grzegorgas_0

Nie możesz wstawić filmu do aukcji (wstawianie tego typu plików jest zakazane)

Jeśli wstawisz link do witryny zewnętrznej, walidator Ebay od razu wyśle komunikat,że aukcja zawiera elementy niedozwolone i może ją usunąć.

 

 

 

/*-pomogłem? zaznacz odpowiedź jako przydatną---------*/