Czemu wszystkie moje aukce np.na Ebay.de ,Ebay.ca ,Ebay,at itp są widzoczne na Koncu Kategorii ?

Nie rozumiem co Jest Gerane . Jesli wystawiam przedmiot w Niemieckim  Ebayu to choc juz uplynelo 3 dni to i tak jestem na koncu . Tak samo jest w innych Ebayach nie rozumiem ?

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Sprzedawcy Top Rated status maja pierwszenstwo w wyszukiwarce( prosze zobaczyc co trzeba spelnic aby zostac Top Rated-dlaczego wysylasz przedmioty po 3 dniach zamiast 1 dniu?

Jesli nie sprzedasz przedmiotu Ebay daje tobie mozliwosc wystawic go ponownie lub sprzedaj podobny.Nigdy nie wybieraj  wystaw ponownie poniewaz twoja aukcja spadnie na sam koniec.Ja wiem ze jest szybciej wystawic kilkanascie przedmiotow na raz ale bedzie lepiej wystawic  jako sprzedaj podobny-bo dla Ebeya to bedzie juz nowa aukcja.

W niektorych twoich aukcjach jest Euro CHF -wybierz jedna forme waluty

Z Twojej aukcji wynika ze sprzedajesz z Polski ale wysylka jest przez poczte niemiecka-Jezeli mieszkasz w Niemchech to zmien adres na niemiecki

Wiekszosc Twoich aukcji jest w jezyku niemieckim.Jak sobie wyobrazasz ze ktos znajdzie twoja aukcje w United Kingdom Canada USA Australia skoro wszystko jest w jezyku niemieckim.Angielski jest znany na calym swiecie

No i na koniec opis twoich aukcji jest bardzo ubogi-masz 2-3 wyrazy.Im wiecej wyrazow wpiszesz w opis aukcji tym lepiej dla ciebie-zobacz co robi konkurencja-to ci pomoze.

Czytaj duzo na Ebay forum co maja do powiedzenia sprzedawcy z wiekrzym doswiadczeniem -to jest darmowa skarbnica wiedzy

Zycze powodzenia

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay