Dla kupujących
Porozmawiaj z innymi kupującymi i podziel się swoimi doświadczeniami.
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przejrzyj strony Społeczności

Aktywność w: Dla kupujących

Wiadomości od ebay trafiają do SPAMu

Od paru dni wiadomości od ebay które wysyłane są na mój adres pocztowy trafiają do SPAM. Nie dzieje się tak dlatego, że te wiadomości mój serwer odbiera jako spam tylko wg działu technicznego serwera to ebay ma niepoprawnie skonfigurowany klucz DKIM ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 7 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak oddać pieniądze sprzedawcy za lalkę która dotarła do mnie pózniej niż dostałem zwrot pieniędzy

Zakupiłem lalkę u sprzedawcy ,Lalka długo nie docierała do mnie więc zgłosiłem temat do ebay ,Nastapił natychmiastowy zwrot pieniędzy ,Po dłuższym czasie lalka do mnie dotarła ,Dziecko natychmiast zaczęło się nia bawic ,Ja cały czas piszę do sprzedaw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 15 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawianie opinii dla nieuczciwych sprzedających, a ochrona kupujących-ku przestrodze

Zakupiony przeze mnie towar posiadał istotną wadę, o której sprzedający nie poinformował skutecznie. Jeansy były skrócone o 7 cali=17,78cm. Dla spodni na wzrost 186cm jest to bardzo istotna zmiana. Po odebraniu towaru i stwierdzeniu rozbiezności sprz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 469 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 3 podziękowania

Zakładanie konta firmowego

Dzień dobry. Założyłem konto firmowe na ebay. Co jakiś czas dostaje wiadomość @, żeby uzupełnić brakujące dane: rachunek bankowy (potrzebny wyciąg)dane beneficjentów firmynumer rejestracyjny firmy. Ja to uzupełnienie, a po kilku dniach znowu ten sam ...

Limit na karcie płatności dla kupującego

Chcę kupić na włoskim EBAY 61 przedmiotów.Po włożenia do koszyka widać dodane przedmioty ale po przejściu do strony płatnościwidać tylko 41 przedmiotów i tylko tyle mogę kupić ( widać to na załączniku). Wygląda jak by był ustawiony limit na możliwość...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 46 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak potwierdzenia zakupu

Kilka dni temu kupiłem przedmiot jako niezarejestrowany uzytkownik oraz zaplacilem z gory poprzez ebay obciazajac karte. Do dnia dzisiejszego nie dostalem zadnego maila potwierdzajacego ze transakcja sie odbyla oraz ze zaplacilem za towar. Nie mam nu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 120 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Maksymalny limit zakupów

Czy jest możliwość ustawienia maksymalnej ilości sztuk które klient może kupić przy jednym zamówieniu?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 24 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

przesyłka z USA - status dostarczona pod adresem a LA a zaadresowana na polski

dobry wieczór kupiłem kilka dni temu dwa przedmioty od sprzedawcy z USA. na jego pecha mało osób licytowało i udało się kupić dość tanio. Dodatkowo w licytacji miał ustawioną darmową wysyłkę na cały Świat - to profesjonalny sprzedawca. W trakcie śled...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 36 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

paczka z niemiec

Ostatnio kupiłem jedną rzecz z niemiec, która wysłana była 4.10 i na stronie niemieckiej poczty od 9.10 ma status, że dotarła do kraju przeznaczenia; na naszej stronie nie ma prawie żadnych informacji o tej paczce a na poczcie oczywiście mówią, że ta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 335 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy na eBay.uk paczka dostarczona do sasiada

Cześć. Mam problem z paczką. Problem polega na tym że ja siedząc w pl zamawiam na kuzynki adres w UK. Do tej pory nie było problemu, teraz paczka przesyłka według trackingu do jej sąsiada. Problem w tym że ona się tego sąsiada boi bo to dziwny człowi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 39 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pobieranie VAT z góry przez ebay - zobaczymy czy zapłacą.

Nie kupowałem na ebay prawie rok, wczoraj coś kupiłem po za EU i grubo się zdziwiłem jak ebay złupił mnie z góry za VAT ? I nie dało się tego w żaden sposób ominąć.Jestem ciekaw czy faktycznie przesyłka przejedzie z automatu z odprawą i opłata VAT-u....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 78 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opłaty importowe za zakupy w Wielkiej Brytanii

Witam. Czy jak zakupię przedmiot w Wielkiej Brytanii, to opłatę importową trzeba zapłacić z góry? To znaczy płacę cena przedmiotu + koszt wysyłki + opłata importowa i dopiero po tym przedmiot zostaje wysłany? Czy może opłatę importową płacę przy odbi...

Hermes Versand czyli przesyłki z Niemiec do Polski

Witam społeczność. Na niemieckim ebay wygrałem 3 aukcje i od dłuższego czasu oczekiwałem na dostarczenie przedmiotów. Pierwsza przesyłka wyszła do mnie 13 września (nota bene 13 dni po zapłacie przez paypal) i nie została dostarczona ponieważ kurier ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 41526 Wyświetlenia
  • 81 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Autentuczność sprzedawcy kup teraz licytacja

Witam, człowiek wystawił licytacje przedmiotu. Umówiliśmy się na kup teraz za odrobinę niższą kwotę i wystawił drugą aukcję kup teraz. Była widoczna licytacja i druga aukcja z kup teraz. Na chwile obecna po akceptacji ceny nie widze drugiej aukcji ku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 9 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Przydatne strony

Sprawdź nasze zasady korzystania z forów Społeczności eBay oraz inne pomocne strony dla kupujących i sprzedawców..

Autorzy z największą liczbą podziękowań