anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwaga na oszustów ebay Podzielmy sie wiedzą !!!

Chcę przestrzec przed narastająca (możliwe że to związane z okresem przedświątecznym) ilością oszustów. 
Co gorsza da się zauważyć że ochrona przed pojawianiem takich aukcji jest po prostu zerowa o ile kiedyś takie aukcje były szybko i skuteczne osuwane, dziś oba portale to po prostu nie interesuje. Ważne że sprzedaż leci i da sie wyrwac kilka PLN z prowizji !
Reszta nie jest istotna.
Jeśli ktoś zauważy podejrzane aukcje to proszę informować o tym !!! 

 

Niestety ebay praktycznie to nie interesuje nie chce tutaj dawać przykłądów (a jest ich dużo) zostałem oszukany przez sprzedawcę ( po prostu chamsko nic nie wysłał. Piszę do ebay aby zablokowali mu choć konto nic piszą jedynie że jak mam problem to se mogę pisać do PayPal i finish.

 

Ale aby coś więcej zrobili totalnie nic !!!

Ale spokojnie np na allegro sytuacja nie wygląda lepiej !!!

 

oba serwisy interesuje co najwyżej prowiza od sprzedaży i tylko na to reagują (tzn jak się nie zapłaci) !!!

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Uwaga na oszustów ebay Podzielmy sie wiedzą !!!

kupiłam od Krzysztofa Dębskiego z Lublina firma ultra mobile telefon , po 2 dniach dostałam info od ebay, że transakcja została anulowana . przelałam już pieniądze na jego konto . po napisaniu do ebaya o co chodzi dostałam info, że sprzedawca został zawieszony. a jego konto zostało usunięte . oprócz tego żadnych innych informacji . dałam się nabrać . zerowa pomoc . no cóż trzeba iść na policje i się szarpać . po gościu nie ma śladu . jeśli kogoś jeszcze oszukał krzysiu to proszę o info .

 
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Uwaga na oszustów ebay Podzielmy sie wiedzą !!!

Mało kto tu zagląda....

Niestety ebay ma to gdzies można do nich zgłaszac albo odpowiedzą że wszysdtko jest w porządku albo nic nie zrozumiale odpisze jakiś "ktoś" nie polak.

Ogólnie zasada jest jedna płatność tylko i tylko PayPal żadnych przelewów Western Unionów etc...

Nawet jak sprzedawca ma jakies plusiki bardzo czesto te konta są skradzione.

 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź