Opinie równi i równiejsi

Witam

Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją?

Otóż zakupiłem dwa przedmioty na zagranicznym serwisie (Ebay.de)

Okazało się że nie dość że towar nie jest w pełni zgodny z opisem ,sprzedawca okazał się cwaniakiem, hochsztaplerem  to na dodatek serwis Ebay.de usuną  negatywną opinię jaką wystawiłem, premiując oszusta i cwaniaka.

Zaznaczam że kontaktowałem sie wcześniej w tej sprawie z Ebayem ale delikatnie mówiąc olali sprawę.

Nie rozumiem dlaczego Ebay zachowuje się w taki sposób.

Czy wystawianie opinii i przeglądanie ich ma wogóle jakikolwiek sens skoro opinie i tak nie są miarodajne.

Pozdrawiam

   Rafal

 

 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Opinie równi i równiejsi

No niestety, tak to tutaj już jest... Negatywne opinie są często usuwane bez podania przyczyny... W moim wypadku dotyczyło to sprzedawców z UK. Nie otrzymałam przedmiotów, sprzedawca przedstawił jakiś dowód nadania czegoś, gdzie nic się nie zgadzało, wystawiłam negatywne opinie i wszystkie zostały skasowane przez ebay, bez żadnego wyjaśnienia.

 

Teraz miałam znowu bardzo podobną sytuację, kupiłam 3 przedmioty, jeden był niezgodny z opisem, napisałam 2 pozytywne komentarze i tylko one zostały. Nic dziwnego, że sprzedawca jest nadal "super sprzedawcą" skoro nie można napisac prawdy o transakcji. Dlatego lepiej jest napisać neutralny komentarz, one nie są usuwane. Z ebaya dostałam tylko informację, że mogę otworzyć spór na paypal, co też zamierzam w tym tygodniu zrobić.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź